Apraksts

Mācību grāmata 11. klasei. Tajā autors konsekventi turpina izstrādāt pamatu aktīvai vēstures stundai, izmantojot modernas mācību metodes (grupu darbu, diskusijas, "prāta vētras" par mūsdienu aktuāliem notikumiem un procesiem, kas sasaucas ar mācību grāmatā aplūkotajām tēmām).
Izdevums aptver laikposmu no Livonijas izveidošanās 13. gadsimtā līdz industriālajai revolūcijai 19. gadsimtā.

Mācību e-grāmata "Vēsture vidusskolai. 2. daļa. Interaktīvā versija" ir autora Valda Klišāna mācību komplekta "Vēsture vidusskolai. 2. daļa" jauns izdevums e-formātā ar vairākām multimediju iespējām. Mācību e-grāmatai ir pievienotas praktikumā ietvertās darba lapas, kuras iespējams izdrukāt vai pēc pedagoga ieskatiem vēl papildināt, tādējādi individualizējot mācību procesu. Jaunajā izdevumā ir attēli un fotogrāfijas, kurus var palielināt, kā arī saites uz brīvpieejas interneta resursiem, kas palīdzēs skolēniem apgūt vēstures tēmas, bet skolotājiem - dažādot mācību stundas un ekonomēt laiku. Papildsatura atlasi un izvērtēšanu ir veicis komplekta autors Valdis Klišāns.

Šajā e-grāmatā ir iekļautas norādes uz ārējām saitēm, kas ir aktīvas darba publicēšanas brīdī. Lūdzam ņemt vērā, ka šie resursi var tikt mainīti, laboti, papildināti vai dzēsti jebkurā brīdī. Apgāds Zvaigzne ABC nav šī satura izstrādātājs un neatbild par e-grāmatā iekļauto ārējo resursu aktualitāti un atbilstību.

Iesaki draugiem