Konkursi

Apgāds Zvaigzne ABC aicina dalīties ar iedvesmas stāstiem, lai novembrī tos izdotu grāmatā ar nosaukumu "Mīlestības dāvanas"

Apgāds Zvaigzne ABC izsludina 2019. gada jūniju un jūliju par iedvesmas un mīlestības mēnešiem un aicina ikvienu caur stāstiem dalīties patiesā pieredzē par to, kā esat saņēmuši vai dāvājuši mīlestības dāvanas.

Noslēdzies konkurss fantāzijas žanra cienītājiem

Grāmatnīcās jau ir nonākusi Filipa Pulmana "Putekļu grāmata. La Belle Sauvage".

Apgāds Zvaigzne ABC šī gada maijā aicina iesūtīt bērnu un jauniešu grāmatu manuskriptus

Apgāds Zvaigzne ABC izsludina 2019. gada maiju par bērnu un jauniešu grāmatu mēnesi.

Apgāds Zvaigzne ABC izsludina romānu konkursu par Latvijas kultūras vēsturē nozīmīgām personībām

Atzīmējot Latvijas simtgadi, īpaši aktuāla kļuvusi mūsu kultūras mantojuma apzināšana. Lai šo tradīciju turpinātu un saglabātu nākamajām paaudzēm, Apgāds Zvaigzne ABC izsludina romānu konkursu par Latvijas kultūras vēsturē nozīmīgām personībām.

Konkurss par grāmatu "Sarkanā karaliene" ir noslēdzies

Jaunā amerikāņu rakstniece Viktorija Eivjārda savijusi krāšņu fantāzijas pasauli, kur uzticība un kaislība var saplosīt un vienīgais nenovēršamais ir nodevība.

Noslēdzies Apgāda Zvaigzne ABC detektīvromānu konkurss

Ar žūrijas komisijas sēdi 5. jūnijā ir noslēdzies Apgāda Zvaigzne ABC rīkotais detektīvromānu konkurss “Zvaigznes detektīvs”.

Fantāzijas un fantastikas stāstu konkursa “Sapņu laiks III” uzvarētāji

No 2016. gada jūlija līdz oktobrim visiem fantāzijas un fantastikas žanru cienītājiem bija iespēja iesniegt savus stāstus jau trešajā Apgāda Zvaigzne ABC rīkotajā fantāzijas, fantastikas un šausmu stāstu konkursā “Sapņu laiks III”.

Noslēdzies trešais fantāzijas, fantastikas un šausmu stāstu konkurss!

Noslēdzies trešais fantāzijas, fantastikas un šausmu stāstu konkurss "Sapņu laiks"! Konkursā tika iesniegti 142 stāsti, kas ir lielākais līdz šim šajā konkursā iesūtītais darbu skaits. Paldies visiem, kas piedalījās!

Noslēdzies fantāzijas un fantastikas stāstu konkurss

No 2014. gada janvāra līdz aprīlim visiem esošajiem un topošajiem rakstītājiem bija iespēja iesniegt savus stāstus jau otrajā Apgāda Zvaigzne ABC rīkotajā fantāzijas, fantastikas un šausmu stāstu konkursā “Sapņu laiks II”, kuram par devīzi bija Aleksandra Čaka citāts “Sapņo, un tu nebūsi mazs!”