Aktualitātes

Jauns Neles Noihausas kriminālromāns – “Mātes diena”

Latviešu valodā iznācis jau piektais vācu rakstnieces Neles Noihausas kriminālromāns – “Mātes diena”.

Dzirkstošs romāns pavasarim

Vairāk nekā pirms desmit gadiem populārais iknedēļas žurnāls “Ieva” uzsāka interesantu un savam laikam gana neparastu projektu – turpinājumos publicēt romānu vai, kā tas tika nosaukts, literāru seriālu “Amazones neraud”, kura autore parakstījās kā Eleonora Troja.

“Mazliet dzīvības” – romāns, kuru apspriež visā pasaulē

Apgāds Zvaigzne ABC latviešu valodā izdevis pasaules bestselleru – Hanjas Janagiharas (Hanya Yanagihara) romānu “Mazliet dzīvības”.

Grāmata aizrautīgiem sapņotājiem un piedzīvojumu meklētājiem

Kalnos kāpēji Kristīne un Kristaps Liepiņi uzrakstījuši grāmatu “PAMIRS mana sirds mīlestībā”, ko tikko izdevis Apgāds Zvaigzne ABC.

“Birmiete” – aizraujošs romāns par mīlestību un apmātību

Franču rakstnieks Kristofs Onodibio (Christophe Ono-dit-Biot) latviešu lasītājiem jau ir zināms, jo latviešu valodā izdoti darbi “Ienirt” un “Ticēt brīnumainajam”.

Viduspāreja – intriģējošs skatījums uz pusmūža krīzi

Iznākusi ļoti iedvesmojoša grāmata – Džeimsa Holisa “Vidurpāreja. No posta līdz piepildījumam pusmūžā”. Par Viduspāreju autors Džeimss Holiss, Ph.D. (Junga psihoanalīzes teorētiķis un praktiķis) dēvē pusmūža krīzi, kad ļoti daudzi cilvēki piedzīvo pamatīgu satricinājumu un ir spiesti pārvērtēt savu dzīvi.

Sievietes, kas mīl par daudz

Lielisks jaunums – atkārtoti izdota izcilā Robinas Norvudas grāmata “Sievietes, kas mīl par daudz”, padomdevējs un balsts visām tām sievietēm, kuras tic un cer, ka “viņš mainīsies”.

Datorika datorā. Tiešsaistes mācību materiāls sākumskolas skolēniem. 1. daļa

Sagatavošanā – tiešsaistes mācību materiāls sākumskolas skolēniem, kas tiek veidots atbilstoši valsts pamatizglītības standartam.

Vīrieši manā situācijā

Šī ir lēni lasāma grāmata. Sievietes, iespējams, to uztvers kā atklāsmi par to, ko domā un kā rīkojas vīrieši situācijā, kad kaut kas dzīvē ir pazudis.

Piektais romāns par Kormoranu Straiku ir klāt!

Beidzot, beidzot! “Nemierīgās asinis”, britu rakstnieka Roberta Galbraita piektais romāns par privātdetektīvu Kormoranu Straiku un viņa kolēģi Robinu Ellakotu iznācis arī latviešu valodā, Silvijas Brices izcilajā tulkojumā.