Aktualitātes

“Ciglītis” dodas pie latviešu lasītājiem

Izcila romāna izcils tulkojums – Silvija Brice iztulkojusi Donnas Tartas lielisko grāmatu “Ciglītis” (“Goldfinch”)! Ko gan vēl piebilst? Par šo darbu jau sen runā pasaulē, par tā sarakstīšanu autore saņēmusi daudz atzinības, arī Pulicera balvu.

Hilarijas Mantelas izcilā triloģija izdota pilnā apjomā

Tikko latviešu valodā iznācis trešais, noslēdzošais romāns par Henrija VIII laika Anglijas galmu, Hilarijas Mantelas “Spogulis un gaisma”. Tāpat kā cikla pirmajos darbos, tajā atainotā realitāte ir spraiga, nežēlības un kaislību piestrāvota.

Lauras Vinogradovas jaunā grāmata “Vārnas”

Laura Vinogradova raksta viegli un smeldzīgi. Gaiši un atmiņā paliekoši. Par sāpīgām un pat skaudrām lietām viņa izstāsta skaisti un tā, ka lasot ar sirdi sajūtam – te nav tikai izlasītais, te ir daudzkārt vairāk.

“Kas nestrādā, tam nebūs jeb Testaments” – romāns labam garastāvoklim

Kas notiek, kad bagāts, paštaisns un zināmā mērā pat vieds vecs kungs nolemj kārtīgi izdancināt savu ģimeni?

Skandars – jauna grāmatu sērija bērniem un pusaudžiem

Latviešu valodā iznākušas jau divas grāmatas par Skandaru un vienradžu pasauli – britu rakstnieces A. L. Stedmenas darbi “Skandars un vienradžu zaglis” un “Skandars un rēgu jātnieks”.

Valdzinoši atklāta Pamelas Andersones autobiogrāfija prozā un dzejā

Slavenā aktrise, modele un aktīviste Pamela Andersone pirmajā autobiogrāfijā “Ar mīlestību, Pamela” sniedz lasītājam dziļi personisku un atklātu ieskatu savā neparastajā mūžā, kā vienai no populārākajām un noslēpumainākajām Holivudas personībām.

Džena Andersone - mēneša autore Zvaigznes grāmatnīcās

Zvaigznes grāmatnīcās no 1. līdz 29. februārim, uzrādot Klienta karti, Seniora atlaižu karti un apliecību "Goda ģimene", Dženas Andersones grāmatas var iegādāties ar 20% atlaidi.

Februāra e-grāmatu akcija ir klāt!

Februāra e-grāmatu atlaižu akciju veltām zelta klasikai – darbiem, kurus iemīļojuši tūkstoši, varbūt pat miljoni lasītāju visā pasaulē. Šīs grāmatas vairs nepakļaujas laika un tendenču ietekmei – tās lasīja tolaik, kad tās tika izdotas, turpina lasīt tagad, un varam būt samērā droši, ka šos darbus lasīs arī nākotnē.

ASV prezidenta Džo Baidena grāmata arī latviešu valodā

Laikmeta politiskos notikumus Džo Baidens apraksta detalizēti un aizraujoši. To nozīme laika gaitā kopš grāmatas "Promises to keep" iznākšanas kļuvusi vēl labāk saskatāma. Ievērojamais politiķis ir meistarīgs stāstnieks, un viņam ir ko vēstīt.