Aktualitātes

“Japāņu mīļākais” – romāns par mīlestību mūža garumā

Pasaulslavenās čīliešu rakstnieces Isabellas Aljendes grāmatas jau agrāk bijušas pieejamas latviešu lasītājiem, latviešu valodā izdoti arī viņas romāni “Fortūnas meita”, “Sēpijas portrets”, “Garu nams” un citi darbi.

“Burleska polārajam dinozauram”

Apgādā Zvaigzne ABC izdota Viestura Pirro grāmata “Burleska polārajam dinozauram”. Viesturs Pirro ir mācītājs vairākās draudzēs Kurzemē un varētu domāt, ka mācītāja grāmatā apkopotas kādas kristīgas apceres. Tomēr tā nav. Šis ir atmiņu stāsts divās daļās par dienestu Padomju armijā.

Mazs zēns kopā ar savu rotaļlietu dodas aizraujošā dēkā, kas mainīs visu...

Apgāds Zvaigzne ABC ar prieku paziņo, ka Dž. K. Roulingas jaunās grāmatas bērniem “Ziemassvētku Cūks” latviešu izdevums tiks publicēts otrdien, 2021. gada 12. oktobrī.

“Es biju cita” – romāns, kuru vērts izlasīt!

Iznācis latviešu rakstnieces Ramonas Indriksones romāns “Es biju cita” – intriģējošs un spilgts darbs.

Ieskats topošo mācību grāmatu pirmajās nodaļās. Lejupielādē un lieto!

Gaidot mācību grāmatu "Ģeogrāfija 8. klasei", "Bioloģija 8. klasei" un "Latviešu valoda 5. klasei" iznākšanu, piedāvājam to pirmās nodaļas, kuras var lejupielādēt un sākt izmantot, līdz grāmatas būs iznākušas.

“Pandēmijas detektīvi” – jauna grāmata tīņiem un viņu vecākiem

Pie lasītājiem dodas populārās rakstnieces un tulkotājas Dainas Ozoliņas “Pandēmijas detektīvi”, burvīgs garstāsts par neparastiem notikumiem un aizraujošiem piedzīvojumiem uz visiem pazīstamu pandēmijas izraisītu situāciju fona.

Dzintars Tilaks - mēneša autors Zvaigznes grāmatnīcās

Zvaigznes grāmatnīcās no 1. līdz 30. septembrim, uzrādot Klienta karti, Dzintara Tilaka grāmatas var iegādāties ar 20% atlaidi.

“Kūlenis” – Dzintara Tilaka jaunais romāns

Lasītājiem, kuri cik necik regulāri seko līdzi latviešu literatūras procesiem, Dzintara Tilaka vārds nevarētu būt paskrējis garām – viņa kontā ir 16 grāmatas, turklāt gan pieaugušajiem, gan bērnu auditorijai.

Video: par jaunajiem mācību līdzekļiem kompetenču pieejā

Par Apgāda Zvaigzne ABC jaunajiem mācību līdzekļiem kompetenču pieejā informē Inese Auziņa, Skolu informācijas centra vadītāja un Sabīne Trēde, Interaktīvo mācību materiālu redaktore.

Iznākusi latviešu estrādes mūzikas vēstures otrā grāmata

Daigas Mazvērsītes vārds noteikti zināms ikvienam, kas klausās Latvijas Radio 2. Tur skanējuši Daigas sagatavotie raidījumi “Dzīves ritmi mūzikā” un “No putekļainā plaukta” – raidījumu cikls, kas veltīts radio mūzikas vēsturei.