Aktualitātes

“Pusnakts bibliotēka” – romāns, kurš iedvesmo!

Iespējams, vismaz reizi mūžā esat vēlējušies, kaut varētu atsaukt kādu lēmumu vai notikumu, sākt visu vēlreiz no sākuma…

Iznākusi grāmata “Haralds Sīmanis. Dziesminieks”

Dižā dziesminieka jubilejā iznākusī Gunas Rukšānes grāmata “Haralds Sīmanis. Dziesminieks” vēsta par unikālu personību, kuras dzīvesstāsts saistošs ne tikai mūziķiem.

Sēru vēsts

Šodien, 2021. gada 11. jūnijā pēc četru gadu cīņas ar vēzi mirusi pasaulē iemīļotā rakstniece Lūsinda Railija.

Jauns “Krēslas” romāns – “Pusnakts saule”!

Atcerieties aizraujošo Bellas Svonas un Edvarda Kalena mīlasstāstu? To lasīja jaunas meitenes un pieaugušas sievietes, puiši un vīrieši, pat tie, kas nekad nebija aizrāvušies ar romantisko literatūru.

Veselīga ēšana pēc mēness ritmiem

Tikko iznākusi žurnālistes un astroloģes Jarinas Perepeļicas jaunā grāmata “Ēdam pēc Mēness ritmiem”.

Atkārtoti izdoti latviešu trilleri

Šomēnes atkārtotu izdevumu piedzīvojuši pazīstamā latviešu rakstnieku dueta – Maijas Pohodņevas un Modra Pelša trilleru sērijas romāni “Nedzeniet pēdas snaiperim” un “Tumsas inversija”. Personāžu dēkas turpinās jau agrāk Apgādā Zvaigzne ABC izdotajos darbos “Naida simetrija” un “Prāgas pastkartes”.

Maija Pohodņeva un Modris Pelsis - mēneša autori Zvaigznes grāmatnīcās

Zvaigznes grāmatnīcās no 1. līdz 30. jūnijam, uzrādot Klienta karti, Maijas Pohodņevas un Modra Pelša grāmatas "Nedzeniet pēdas snaiperim", "Tumsas inversija", "Naida simetrija", "Prāgas pastkartes", "Aliansē pret vēzi" un "Kaķu vārdotāja" var iegādāties ar 20% atlaidi.

Jauna Jura Rubeņa grāmata – “Starp divām bezgalībām”

Apgāds Zvaigzne ABC laidis klajā kontemplācijas skolotāja, Integrālās izglītības institūta direktora un vairāku dažādās valodās izdotu grāmatu autora Jura Rubeņa jaunāko grāmatu “Starp divām bezgalībām”.

“Rūsa kunga stāsts” – jauns Hokana Nesera romāns

Zviedru rakstnieka Hokana Nesera (Håkan Nesser) darbi latviešu lasītājam jau zināmi – iznākuši romāni “Cilvēks bez suņa” un “Pavisam cits stāsts”.