Aktualitātes

Ieskaties!

Īpašais piedāvājums Zvaigznes grāmatnīcās un interneta veikalā www.zvaigzne.lv

Semināra videoieraksti par mācību grāmatām un līdzekļiem

Aicinām noskatīties videoierakstus no informatīvā semināra par mācību līdzekļiem, kurš norisinājās 2024. gada pavasarī.

Kā trenēt domāšanas prasmi?

Tikko iznākušajā filozofijas profesora, dr. Skota Heršovica grāmatā “Īsi, skarbi, mežonīgi. Piedzīvojumi filozofijā kopā ar maniem bērniem” ir daudz vielas pārdomām – un tā uzrunās ikvienu pieaugušo, pat ja viņam nav bērnu.

Jauns psiholoģiskās spriedzes romānu meistara Aleksa Maiklīdesa darbs - "Niknums"

Spriedzes romāns, kura negaidītie satura pavērsieni valdzina, kaitina, uzjautrina, liek aizdomāties un brīžiem saskumdina – tāds ir Aleksa Maiklīdesa jaunais romāns “Niknums”.

Rakstniece Gunita Lagzdiņa - mēneša autore Zvaigznes grāmatnīcās

Zvaigznes grāmatnīcās no 1. līdz 30. jūnijam, uzrādot Klienta karti, Seniora atlaižu karti un apliecību "Goda ģimene", Gunitas Lagzdiņas sarakstītās grāmatas var iegādāties ar 20% atlaidi.

Francijas ministrs pasniedz grāmatu “Asterikss olimpiskajās spēlēs” Latvijas Republikas izglītības un zinātnes ministrei

Anda Čakša, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministre, un Dace Melbārde, Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre pagājušajā nedēļā no Francijas Ārējās tirdzniecības, ekonomikas veicināšanas, frankofonijas un ārvalstīs dzīvojošo francūžu lietu ministra Franka Riestera (Franck Riester) rokām saņēma Francijā populārā komiksa “Asterikss olimpiskajās spēlēs” tulkojumu latviešu valodā, kas nule iznācis Apgādā Zvaigzne ABC.

Kino vēsture Anšlava Eglīša acīm – “Lielais Mēmais”

Anšlava Eglīša grāmata par darbu Holivudā – “Lielais Mēmais” beidzot iznākusi arī Latvijā!

Jūnija e-grāmatu akcija ir klāt!

Šodiena vai rītdiena? Neizbēgamība vai iespējamība? Sapnis vai īstenība? Šādus jautājumus mudina uzdot jūnija e-grāmatu atlaižu akcijas darbi, kuri provocēs, aizkustinās, aizraus un varbūt pat šokēs.

Lasīšanas stafete 2024

Apgāds Zvaigzne ABC jau devīto reizi organizē lasīšanas veicināšanas konkursu bērniem un jauniešiem “Lasīšanas stafete”. Šogad konkurss notiek sabiedrības iesaistes kustības “Restarts lasīšanai” ietvaros un sadarbībā ar Forum Cinemas un Rīga ZOO.

Lasi ar Zvaigzni!

Apgāda Zvaigzne ABC grāmatu jaunumu žurnāls, nr. 44