Aktualitātes

“Mājupiešana”

Gana – tā ir latvietim nezināma un eksotiska vide, un romāns “Mājupiešana” sagādās patiesi interesantu piedzīvojumu.

Svinam ziemu!

Ivetas Galējas krāšņi ilustrētā, sniegbalti zeltītā grāmata “Svinam ziemu!” ir īsta noskaņas, iedvesmas un sajūtu radītāja Ziemassvētku gaidīšanas laikā.

Iveta Galēja - mēneša autore Zvaigznes grāmatnīcās

Zvaigznes grāmatnīcās no 1. līdz 31. decembrim, uzrādot Klienta karti, Ivetas Galējas grāmatas var iegādāties ar 20% atlaidi.

Brīnišķīga Ziemassvētku pasaka

Kā sagaidīt Ziemassvētku laiku, ar katru dienu arvien vairāk izbaudot un gatavojoties brīnumam? Te palīdzēs arī laba grāmata!

Impulss iekšupvērstai sarunai

Vakar viesnīcas “Bergs” Stikla zālē vienlaikus notika divu grāmatu atvēršana – “pirmizrādi” piedzīvoja “Projekts Cilvēks: sarunas par esību, sūtību un būtību” un pirmais sērijas “Veselīga Latvija: emociju pratība” izdevums “Kā sarunāties ar bailēm”.

Kamillas Lekbergas un Henrika Fekseusa kopdarbs – satriecoši lielisks romāns!

Romāns “Kaste”, kurš šobrīd gozējas grāmatnīcu plauktos ar atzīmi “jaunums” jau kļuvis pasaulslavens – kā aizraujošs, neparasts un biedējoši melns kriminālromāns, izcils scandinavian noir pārstāvis.

Lasi ar Zvaigzni!

Apgāda Zvaigzne ABC grāmatu jaunumu žurnāls, nr. 39

“Latvijas rītausmā” – trīs aculiecinieku stāsti par Neatkarības karu

Apgāds Zvaigzne ABC sadarbībā ar Latvijas Kara muzeju piedāvā lasītājiem trīs unikālus atmiņu stāstus par Latvijas Neatkarības karu, kas norisinājās vairāk nekā pirms simts gadiem.

“Atvadu krāsas” – neparasts un brīnišķīgs stāstu krājums

Iznākusi pasaulslavenā vācu rakstnieka Bernharda Šlinka grāmata “Atvadu krāsas” – stāstu krājums, kas veltīts atvadām.

Zvaigznes grāmata '22. Lasītāju balsojums

Apgāda Zvaigzne ABC balva “Zvaigznes grāmata. Lasītāju balsojums” tika izveidota 2021. gadā ar mērķi godināt latviešu rakstnieku devumu, iedvesmot autorus radīt jaunus literāros darbus, kā arī mudināt lasītājus paust atzinību par izlasītajām grāmatām.