Artūrs Vidrusks

7 gadi, Rīga

Es esmu tāds puisis, kuram patīk skraidīt ārā. Es esmu gatavs lasīt interesantas grāmatas un uzzināt par jauniem varoņiem.

Mana recenzija

https://youtu.be/bD7Gyl1HjME

Mana recenzija

Grāmatas galvenais varonis ir Kapteinis Apakšbiksis, Melvins - Bioniskais Puņķudesa un Bioniskais Kāmis. Melvins sākumā gribēja kļūt ļoti stiprs, bet sanāca, ka radās Bioniskais Puņķudesa! Vai Kapteinis Apakšbiksis spēs pieveikt šo pret
Man grāmata nedaudz tikai patika, vairāk nepatika. Es tai liktu 5 balles no 10.

Mana recenzija

Šī bija interesanta grāmata. Es lieku tai 9 balles no 10. Un es gribu paskatīteis arī filmu par lācīti Padingtonu.

Vēl es recenziju ieliku šeit http://artura-recenzijas.mozello.lv/blog/params/post/1567350/padingtons-2-filmas-stasts-anna-vilsone

Mana recenzija

Savu recenziju es ieliku šeit: http://artura-recenzijas.mozello.lv/blog/params/post/1567349/httpsyoutubebo-sswwxvu4

Mana recenzija

Savu recenziju es ieliku šeit: http://artura-recenzijas.mozello.lv/blog/params/post/1567348/eva-niks-un-es-anna-volca

Mana recenzija

Savu recenziju es ieliku šeit: http://artura-recenzijas.mozello.lv/blog/params/post/1567347/trusitis-peteritis-pec-kinofilmas-motiviem

Mana recenzija

Savu recenziju es ieliku šeit: http://artura-recenzijas.mozello.lv/blog/params/post/1567346/uzmanibu-pie-stures-stiltons-17-dzeronimo-stiltons

Mana recenzija

Savu recenziju es ieliku blogā:
http://artura-recenzijas.mozello.lv/blog/params/post/1567345/sos-pele-orbita-18-dzeronimo-stiltons

Mana recenzija

Pilnā recenzija ir šeit: http://artura-recenzijas.mozello.lv/blog/params/post/1567344/mirapeles

Grāmata bija interesanta. Visiem iesaku.

Mana recenzija

Grāmatas autors ir Timo Parvela. Grāmatā ir stāsts par Ellu un viņas klasi. Un par viņu skolotāju. Grāmata ir nedaudz smieklīga, jo skolotājs aizved bērnus uz aukstām zemēm bet viņi brauca uz siltajām zemēm.
Skolotājs sākumā skrēja ar klasi uz lidmašīnu, lai paspētu. Kad viņi atskrēja, tad lidmašīna jau gribēja lidot prom. Taču skolotājs uzkapa uz lidmašīnas un sita ar kurpi pa logu. Tad lidmašīna apstājās un visi iekāpa. Taču, kad viņi atlidoja, tad izrādījās, ka viņi atlidoja uz aukstām zemēm.
Viņi visi domāja, ka tur ir Ziemassvētku vecītis.
Beidzās tā, ka viņi atlidoja mājās.
Man šī grāmata patika, jo tā bija nedaudz smieklīga. ES lieku tai 10 balles no 10. Un es iesaku jums to izlasīt.

Mana recenzija

Es recenziju ieliku savā blogā. http://artura-recenzijas.mozello.lv/blog/params/post/1567342/26-stavu-namins-koka-endijs-grifitss

Mana recenzija

Par Dogmentu mana recencija ir manā blogā:
http://artura-recenzijas.mozello.lv/blog/params/post/1567300/dogmens

Mana recenzija

https://youtu.be/9dWN2EW0KqM

Mana recenzija

Autors ir Timo Parvela. Grāmata ir otrā grāmata par Muri un Vufu. Šajā grāmatā ir daudz stāstiņu. Šajā grāmatā ir viens liels notikums. Muris un Vufs ceļ māju, jo viņu māja noslīdēja lejā no kalna. Sākumā viņi tā kā strīdas par to māju. Vufs taisa savu māju, Muris taisa savu māju. Muris uztaisa tādu māju, ka tai nav sienu un viņam paliek auksti. Tad viņš atnāk atpakļ pie Vufa.
Man šī grāmata ļoti patika. Es tai lieku 9 balles. Es iesaku to izlasīt arī citiem.

Mana recenzija

Autors ir Džefs Kinnijs. Ilustrēja arī viņš.
Galvenais varonis ir Gregs. Viņš ir smieklīgs. Viņš ar ģimeni, kurā ir mamma, tētis, vecākais brālis un mazais brālis, brauc brīvdienās uz siltajām zemēm.
Gregam visu laiku neveicas. Viņam viss nepatīk. Tur ir tā, ka bērni nedrīkst iet tur, kur ir vecāki. Tajā pusē, kur ir bērni, tur ir viss pārpildīts - tur pat baseinā nav vietas. Tāpēc Gregam tur nepatīk. Vēl kāds stāstiņš tur bija tāds, ka Gregs baidījās no zirnekļiem, bet kāds zirneklis ielavījās pie viņa istabā. Tāpēc Gregs uzleca uz izlietnes un stāvēja tur ļoti ilgi. Tas bija smieklīgi. Vēl bija tā, ka Grega ģimense čemodāns bija pazudis, tāpēc viņiem nebija drēbes. Beigās viņi uzvilka svešas drēbes.

Man šī grāmata patika. Es tai lieku 10 balles no 10. Iesaku to izlasīt.

Mana recenzija

https://youtu.be/BXhblknR1_U

Mana recenzija

Video: https://youtu.be/eR9OFiAsex4
Recenzija tekstá:
Es lasīju iepriekšējo grāmatu “Pamatskola. Mans brālis…”. Sākuma es domāju, ka šī grāmata būs par to kā Džordžija un Reifs viens otru neieredz un savā starpā tā kā karo, bet šeit tā vis nebija.
Šajā grāmatā galvenais notikums ir tāds, ka Reifs dodas uz Vanmoras nometni. Arī viņa māsa Džordžija dodas uz nometni, kas atrodas pāri ezeram. Reifam pirmo reizi izdodas iegūt draugus un viņi izveido tādu kā bandu vai komandu, kurā ietilpst – Bumbotājs, Leģenda, viņa māsa Džordžija un Puņķēdājs.
Reifs grāmtaā visu laiku pārkāpj nometnes noteikumus un galu gala viņu arī izmet no nometnes.
Šī grāmata kopumā bija smieklīga. Bet man šī grāmata nepatika, jo tajā bija daudz muļķīgas lietas. Es šo grāmatu neiesaku lasīt, man tā nepatika.

Grāmatas autors ir Dženifera Greja. Šajā grāmatā bija tāds notikums, ka Lords Toflijs gāja meklēt Nebu Mjau kaķu faraona pilsētu. Viņš tiešām atrada pilsētu, taču viņu piemeklēja lāsts un viņš gāja bojā.
To pašu darīja Kloba, Tofliji, kaķis Rudais Cepums un žakatēni. Tie bija ļaunie.
Tāpat to pašu darīja labie – kaķis Stiķis, Badavi ar kareivjiem.
Galveniei varoņi ir Stiķis un Cepums. Stiķis mācēja izlasīt hieroglifu, kuri bija grāmatā, kura rādīja, kur jāiet pēc dārgumiem uz Nebu Mjau. Gramatiķis Lielais bija faraonu kaķis.
Labā komanda atrada Nebu Mjau pilsētu un Stiķī iemiesojās Gramatiķis Lielais. Viņš tajā brīdī neko nesaprat, nesaprat, kurš ir labais un ļaunais. Pēc tam viņš izmiesojās ārā no Stiķa. Inspektors Čedars gribēja no pilsētas paņemt zeltu. Uzreiz kā viņs pieskārās zelta gabalaiņa, tad uzreiz pilsēta nobruka. Taču par laimi visi paspēja izbēgt un izdzīvoja. Arī labie un arī ļaunie.
Es lieku šai grāmatai 10 balles sno 10. Un es to iesaku Jums izlasīt.

Plakáts, ko zīmējām ar brāli. Tajā ir dažas lietiņas no gramatas - faraonu kaķis Lielais Gramatiķis, Stiķis, Cepums, hieroglifi

Ēgiptes faraons un kaķa skulptūra.

Mana recenzija

Video: https://youtu.be/CcqPZH7-igk
Recenzija: Grāmates autors ir Evija Gulbe. Ilustrēja Linda Lošina.
Galvenie tēli ir žurkas Koko un Riko. Un viņi grib būt tā kā eņģelīši, bet viņiem bieži vien sanāk taisīt palidnības. Šodien es jums pastāstīšu par vienu stāstiņu “Dejas”.
Kādu dienu bija taisītas dzīres un tad Koko un Riko arī tur bija. Koko uzlika kāju uz Riko pleca un viņi tā nedaudz muļķojās. Pārējie to ieraudzīja un domāja, ka ta ir deja. Un tā visi sāka tā smieklīgi dejot.
Man grāmata patika, jo pasaciņas bija bišķiņ smieklīgas. Kopumā es teiktu, ka šai grāmatai es dotu 8 balles. Es iesaku jums izlasīt šo grāmatu.

Mana recenzija

Video: https://youtu.be/juR3mmJLaAc

Grāmatas autore ir Astrīde Lindgrēne. Grāmatu ilustrēja Ilona Viklande. Galvenie varoņi ir Lase, Buse, Luīze, Brita, Anna un Ule un arī Čerstīne – tā ir Ules mazā māsiņa. Grāmata ir trīs stāsti.
Es pastāstīšu par vienu no stāstiem. Visā pilsētā tika rīkotas dzīres bērniem. Un Trokšņu ciema bērni arī gribēja uztaisīt svētkus Čerlstīnei. Sākuma viņi uzlika viņu uz zirga, pēc tam viņi ielika viņu šūpolēs, pēc tam viņi pārģērbās par pirātiem un ar vinu spēlējās – bet viņai viss tas nepatika. Tad bērni izdomāja, ka izbāzīs viņu āra pa logu, it kā viņa lidotu. Taču tad Čerstines mamma pateica, ka maziem bērniem patīk dzīvnieki. Sākuma neviens negribēja iet un vest Čerstīni pie dzīvniekiem, bet tad trīs meitenes tomēr aizgāja. Un Čerstinei pie dzīvniekiem ļoti patika.
Man šī grāmata ļoti patika, es tai liktu 1- balles no 10. Iesaku viseim izlasīt. Tā ir draudzīga.

Mana recenzija

Video: https://www.youtube.com/watch?v=G2n5N1Sc6to&feature=youtu.be

Man šī grāmata jau uzreiz sākuma likās interesanta, jo tur ir daudz bilžu. Grāmata tāda arī bija. Grāmatā bija smieklīgi stāsti par Emīla nedarbiem. Autors ir Astrīda Lindgrēne. Ilustrēja grāmatu Beijerns Bergs.
Katkultes sētā dzīvoja zēns Emīls, kas sastrādāja nedarbus, māsa – Īda, Emīla tēvs Svensons, Alma Svensona – Emīla māte, Līna – kalpone, Alfrēds – kalps un Krēsa Maija. Katkultē sētā bija arī govis, zirgis (vienu no tiem saua Lūkass un tas bija Emīla paša zirgs), sivēni, vistas, aitas un kaķis.
Pirmais stāsts. Pirmajā rītā Lenenbergā bija dzīres. Tēvam vajadzēja mastā uzlikt karogu un viņam uz brīdi vajadzēja iziet, jo govij nācās atskriet teliņš. Viņš aizgāja, bet Emīls gribēja palīdzēt. Viņam iešāvās prātā ideja, ka mastā karoga vietā var uzvilkt mazo Īdu. Īda uzreiz piekrita. Viņu piesēja pie masta un uzvilka augšā.
Turpinājumā Emīlu par šo nedarbu vecāki ieslēdza galdnieka skabūzī. Logi gan bija vaļā skabūzī un arī mājā. Vins izbāza dēli un izbēga no skabūža mājā.
Citu dienu taisīja gaļas zupu. Visu izēda, bet trauka dibenā nedaudz palika ēdiena. Emīls tāpēc iebāza galvu tajā bļodā un tad nevarēja galvu izņemt. Tāpēc viņu veda pie ārsta. Taču, kad Emīls paklanījās, viņš atsita trauku pret galda stūri. Un tēvs nebija priecīgs.
Nākamā dienā Emīls ar māsu palika vieni paši. Tad Īda prasīja Emīlam – kā tu varēji iebāzt galvu tajā bļodā? Un Emīls parādīja -vins atkal iebāza galvu iekšā un atkal vairs nevarēja to dabūt ārā. Tajā laikā atnāca Emīla mamma. Viņa nesa zupu bļodai, kura bija Emīlam uz galvas. Viņa vairs neko citu nemēģināja darīt, uzreiz paņēma krāsns kruķi un uzsita pa bļodu. Tā saplīsa uz gabaliņiem.
Grāmatā bija arī citi stāsti.

Man patika šī grāmata. Tā bija labi ilustrēta. Kopumā es pateiktu, ka šai grāmatai būtu 9 balles.

Mana recenzija

Mana video recenzija ir šeit: https://youtu.be/rJWJ5ZK9o_c
Rakstīta recenzija ir šeit:
Autors; Hanss Kristians Andersens
Māksliniece: Agija Staka
Galvenais varonis grāmatā ir Inge, kura bija smuka, bet viņa bija ļauna. Vina bija lepna. Viņai visus grēkus, ko viņa darīja, vinai visi piedeva skaistuma dēļ. Kādu dienu viņa gāja prom, lai strādātu pie kādas ģimenes. Pēc kāda laika viņai teica, ka jāiet apciemot mammu un darīt labu. Viņā gāja pie mamas un redzēja mammu, kas sēdēja. Mamma sēdēja ar zariem, kurus nesa no meža. viņai bija grūti. Tomēr Inge aizgāja prom. Tad citu reizi viņai pateica, lai viņa aiznes mamai maizes klaipu. Vini domāja, ka viss būs labi. Bet viņa gāja. Tur bija purvs. Vina ielika maizes klaipu purvā, lai nesasmērētos. Viņa sāka grimt un iegrima pie Purva Mātes. Purva Māte viņu nobūra tā, ka viņa stāvēja ilgi kā akmens. Pēc tam vienai meitenei stāstīja par Ingi. Meitene lūdzas par Ingi, jo viņai palika žēl. Dievs Ingei iedeva iespēju. Viņš pārvērta viņu par putninu. Tad, kad Ziemassvētkos, viens cilvēks uzlika graudus. Putniņš apēda vienu graudiņu un visu pārējo atdeva citeim. Kad bija pēdējais graudiņš atdots citiem, putnam tad parādījās balti spārni un viņš aizgāja tā kā pie Dieva.
Man šī grāmata patika un es viņai liktu 10 balles.

Iesaki draugiem