Atis Eglājs

7 gadi, Rīga

Nu arī es māku lasīt.

Mana recenzija

Bija interesanti lasīt. Ieteiktu jums izlasīt, lai uzzinātu par pirātiem un viņu vadoni kapteini Koka galvu, un sastapšanos ar grāmatas varoņiem Endiju, Teriju un Džīlu, kas iepazīti jau pirmajā grāmatā. Lasīt ļoti palīdz smieklīgās grāmatas ilustrācijas. Īpaši ar saldējuma garšu.. Vai bijāt dzirdējuši par sasalušo smadzeņu saldējumu? Man visvairāk patika Neredzamais saldējums, jo to var ēst un ēst, un pat mamma nezina, cik daudz ir apēsts. Īsti atspirdzinoša grāmata, ja ir tik karsta vasara kā šī.

Mana recenzija

Ja jūs vēl nezināt, kas ir Dogmens, varu jums pastāstīt, jo esmu izlasījis arī pirmo grāmatu, un bijis aculiecinieks bīstamai operācijai.Bet labāk jau lasīt pašiem, jo komikss tiešam ir aizraujošs. Bet nu par šo grāmatu. Visvairāk man patika, kā Pītijs 1 izlikās par beigtu, doktors atdzīvināja Pītiju 2, kas bija no ...papīra!Ko dāvināja policijas šefam? Flipiju! Kas tā tāda, varēsit uzzināt lasot šo pārsteigumiem bagāto grāmatu. Būs jautri!

Mana recenzija

Stāsts par Normena dzīvi nometnē. Diezgan baiss stāsts, ja tu sevi iedomājies starp Lūšu namiņa iemītniekiem un Vanamoras nometnes vadītājs ir neviens cits kā majors Šervuds ar noteikumiem, noteikumiem un vēl vairāk noteikumiem. Tad galvenā varoņa lūgšana skan:lūdzu, palīdziet man pārdzīvot rītdienu. Un visam pa vidu -baisi piedzīvojumi, tomēr šī grāmata māca iestāties par kādu un aizstāvēt, ja arī tas ir tava draugs ar iesauku Puņķēdājs. Aizraujoši un pamācoši!

Mana recenzija

Ļoti aizraujoša lasīšana . Visvairāk man patika lasīt, kā pusnaksts banda atklāja Ziemeļpolu. Vissmieklīgākā vieta bija tā, kurā Toms kļūst par cilvēku ar visaugstāko temperatūru pasaulē.
Visskumjāk bija lasīt par cilvēku Nesēju, cilvēku, kuram nebija pat sava vārda. Grāmatas ilustrācijas tik labi papildināja tekstu! Man patika!Un , protams, atkal sastapties ar šī autors radī to tēlu Ra'džu, kas šoreiz nestāv vis aiz letes savā mazajā veikaliņā, bet gan... ha ha ha, lasiet un jautrība garantēta!!!

Mana recenzija

Šo grāmatu, jāatzīstas, lasīju kopā ar mammu, jo tik biezu grāmatu lasīju pirmo reizi. Tā bija tik interesanta un aizraujoša, gribēju to lasīt un lasīt. Slepkavības izmeklēšana,sazvērestība, dēkas un piedzīvojumi.Gluži vai elpu aizturējis lasīju to vietu, kur pērtiķis spēlēja šahu ar maharadžu. Visvairāk mani aizkustināja lapaspuse, kurā stāstīts par to, kā viņi abi apmainījās ar turbāniem.
Labāk iepazinu, kā izpaužas līdzjūtība, uzticība un kāds spēks ir patiesai draudzībai.

Iesaki draugiem