Eduards Kalniņš

7 gadi, Rīga

Sveiki! Mani sauc Eduards. Man ir 7 gadi. Man ļoti patīk mācīties skolā un lasīt grāmatas. Visvairāk man patīk lasīt piedzīvojumu grāmatas. Klasē esmu izlasījis visvairāk grāmatu. Vasarā man patīk nodarboties ar burāšanu, tāpēc ir ļoti maz brīvā laika, bet es ļoti centīšos uzvarēt šājā stafetē.

Mana recenzija

Šī grāmata bija pirmā grāmata, ko es sāku lasīt stafetes laikā, jo šo grāmatu bija nopircis mans brālis grāmatu izstādē un tā bija mājās.
Grāmata ir ļoti aizraujoša ar smieklīgiem zīmējumiem, stāsta par divu draugu Terija un Endija 13 stāvu namiņu kokā. Ja es būvētu savu namiņu, tad noteikti uzbūvētu baseinu ar haizivīm, boulingu celiņu, spēļu zāli un slepeno pazemes labaratoriju, jo tie man patika visvairāk.
Vissmieklīgākais grāmatā bija, kā Endijs ar Teriju ar katapultu aizšāva pērtiķus tālu tālu prom. Grāmata bija tik aizraujoša, ka lasīju to mammai, lai arī viņa pasmejas kopā ar mani un savā vārda dienā pasūtīju, kā dāvanu grāmatas tūrpinājumu, ko gaidīju ar lielu nepacietību.

Mana recenzija

Šī grāmata ir par diviem draugiem Endiju un Teriju un par to, ka viņi piebūvēja savām namiņam vēl trīspadsmit stāvus. No jauniem stāviem man likās visinteresantākais autodroms un skeitborda rampa ar krokodilu bedri apakšā. Es arī ļoti ļoti gribu tādu namiņu kokā.
Šo grāmatu es izlasīju dažu dienu laikā un lasot visu laiku smējos. Smiekligākos momentus es lasīju skaļi mammai, lai viņa pasmejas kopā ar mani. Vissmieklīgākais bija, ka draugi ārstēja haizivis baseina dibenā un pirāts ķēra labirintā Endiju un Teriju. Šī grāmata man patika visvairāk no visām grāmatām, ko biju lasījis pirms tam. Es visiem iesaku izlasīt šo grāmatu un ar lielu nepacietību gaidu grāmatas turpinājumu.

Iesaki draugiem