Emīlija Lemberga

9 gadi, Sigulda

Jau 3 gadu piedalos lasīšanas stafetē. Esmu pabeigusi Siguldas 1.pamatskolas 3.klasi. Man patīk lasīt, zīmēt, dejot un pavadīt laiku ar draudzenēm.

Mana recenzija

Ļoti patika grāmatas ilustrācijas! Daudz vairāk par pašu stāstu.
Bet ļoti intersanta pārveidota pasaka! Neparasta. Bet bija interesanti viņu izlasīt!

Mana recenzija

Grāmatā ir jauki stāstiņi par Koko un Riko. Par viņu piedzīvojumiem, blēņām. Patika stāsts kur abi bija slimi. Bet ne jau ar īstu slimību, bet izdomātu, vienam sāpēja krekls otram gulta un sega. Smieklīgi, bet vecmāmiņa atnesa daudz zāles, viņi no tā daudzuma zāļu nobijās un vairs nebija slimi, Un vēl kur abi no palaga izgrieza rotājumus, jo nebija ar ko izrotāt māju svētkiem! Vecmāmiņa to ieraudzīja un nokrita no kājām.
Jauki stāstiņi!

Mana recenzija

Vai tas ir iespējams? ir vēlviena grāmata par koka namiņu. Šoreiz 26 stāvi. Divreiz vairāk jautrības un trakulību un traku piedzīvojumu. Lasīju un smējos. 2 puiši - Endijs un Terijs. Kā viņi to paveica? Tas ir jāizlasa! Man tik ļoti patika, ka lasīju un smējos!

Mana recenzija

Es sapņoju par koka namiņu! Un ir jauki izlasīt grāmatu, galīgi traku grāmatu. Jo tas ir par koka namiņu kuram ir 13 stāvi un katrā stāvā ir kas apbrīnojams. Man patika kur kaķi pārvērta par kanārijputniņu. Tā bija vieta kur 2 puišiem Endijam un Terijam rakstīt un zīmēt un sapņot. Tur bija arī bolings, baseins ar haizivīm kuras ēd cilvēkus un gorilla. Un daudz kas cits! Bija daudz bildes, bija lieliski lasīt un smieklīgi! Jautri, jautri, jautri! Es arī gribu koka namiņu!

Mana recenzija

Jauka grāmata par Trokšņu ciemu un septiņiem bērniem. Viņiem ir jautri atgadījumi un jauki piedzīvojumi visiem kopā! Viņi ir lieliski bērni. Man patika bija viegli lasīt un ātri beidzās.
Man patika vieta kur sētā piedzima pavasarī mazuļi zvēriem. Un viena no meitenēm dabūja jēriņu ko aprūpēt. Viņai viņš bija jābaro no pudelītes un nosauca to par Pontusu.

Mana recenzija

Man ļoti patīk Deivida Valjamsa grāmatas! Es tās dievinu!
Šo es saņēmu dzimšanas dienā! :)
Šī ir biezākā grāmata.
Grāmatā ir par slimnīcu, par bērnu nodaļas bērniem kuriem tur ilgi ir jāguļ. Par Tomu un viņa istabas biedriem. Viņi dibina pusnakts bandu. Viņiem bija traki piedzīvojumi un jautri atgadījumi. Bet bija arī sirsnīgi un mīļi. Viņi pārmācīja ļaunos slimnīcas darbiniekus.
Citāts no grāmatas: Pati dārgāka ir dzīve. Dārgs ir ik mirklis. Mums jāizturas labi pret citiem. Kamēr vēl ir laiks.
Tā ir laba grāmata! Tiešām, tiešām! Tev tā ir jālasa!
Es apsolu - būs jautri! :)

Vasara ir īstais laiks lasīt Pusnakts bandu!

Mana recenzija

Grāmata ir par puisi Emīlu un viņa ģimeni. Par viņa palaidnībām, par kurām viņš vienmēr saņēma sodu sēžot kambarī un grebot savus koka vīriņus. Jautrs atgadījums - nedarbs bija kad viņš ar galvu iesprūda zupas terīnē. Viņš bija labsirdīgs bet tētis domāja ka palaidnis! Viņš tomēr izauga par krietnu vīru! Kaut gan tam ir grūti noticēt!
Viegli lasīt!

Man patīk grāmata par Emīlu

Mana recenzija

Grāmatā ir 10 stāsti par briesmīgākajiem bērniem.
Daži bija jautri. Kā piemēram par Šarloti Šaudīklas jaunkundzi. Viņa visu laiku kustējās un nekad nebija mierīga un kas dēļ tā notika ar direktori ir jāizlasa. Stāsts par Pinkšķi Paulīni ir šausmīgs. Viņa raudāja par visu lai tikai dabūtu saldumus. Un tad viņa vainoja visā brāli un dabūja viņa saldumus un stāsts beidzās tik traki. Par Uvi Utuzelli nedrīkst lasīt jo viņam bija pilna galva pieradinātu utis. Viņš domāja ka ir utuzelis kā supervaronis. Un gribēja aizvien vairāk utis. Beigās viņam bija jāapsola ka nekādu utu vairs nebūs un tad viņš izdomāja būt kārpuzelis.
Bija intersanti lasīt par briesmīgiem bērniem un kas notiek ka viņi ir tik briesmīgi. Reizēm ir vērts izlasīt ko tik šausmīgu!

Pasaulē briesmīgākie bērni

Mana recenzija

Viss sākās tā:
Visi bija aizmirsuši ka Šefam ir dzimšanas diena. Un Dogmenam vajadzēja no visiem nopirkt zivi. Bet viņm iedeva ļauno zivi un netīšām iedeva supersmadzeņu dražejas un viņa palika ļoti gudra ar lielām smadzenēm.
Man patika ka Dogmens uzveica visus ļaundarus. Kā plakano Pitiju, noslēpumainais ļaundaris. Slepenais ļaundaris īstenībā beigās bija šefa dāvinātā zivs.
Jautri lasīt un ļoti aizraujoši. Man ļoti patīk. Esmu izlasījusi 2 reizes un lasīšu vēl.

Ar savu suni Pandu lasu Dogmens uzdarbojas

Iesaki draugiem