Artūrs Krūmiņš-Vaivads

8 gadi, Ventspils

Sveiciens visiem! Atkal piedalos "Lasīšanas stafetē". Pagājušo gadu ar māsu sabēdājāmies, ka palikām bez balvām, bet šogad mēģināsim atkal. Grāmatas lasu labprāt, visvairāk patīk enciklopēdijas, spoku stāsti, piedzīvojumi. Galvenā mana aizraušanās ir futbols, grāmatas ir otrā aizraušanās. Neskatoties uz to,ka futbols aizņem lielāko laika daļu, es pagājušajā gadā paspēju izlasīt 119 bibliotēkas grāmatas, par ko dabūju Dižlasītāja diplomu. Novēliet man veiksmi! Sākam stafeti!

Mana recenzija

Stāsts ir aizraujošs, ir viegli sekot līdzi, diezgan viegli lasāms. Timijs iesaistās aizmisrstās koncerzāles mīklas atrisināšanai. Mūzika un dīvainā dziesma piesaista drosmīgā nindzjas un viān draugu uzmanību. Bet kāpēc tieši Timijs sadzird šo dziesmu? Te nu sākas interesantais un briesmās pārpilnais piedzīvojums. Bet mēs jau no iepriekšējām grāmatām zinām, ka Timijs nekad nepadodas un nebaidās pat no ļaunajiem klauniem.
Bija interesanti, tikai izlikās, ka stāsts ir par īsu. Jāgaida nākamā grāmata.

Mana recenzija

Man ārkārtīgi patika šī grāmata . Stāsts ir par vecmāmiņu, mazdēlu, un viņu kopīgo ceļojumu uz "reālo" raganu pasauli un bērnu pasaules glābšanu. Briesmīgi palikt par peli visu atlikušo dzīvi vai redzēt kāju bez pirkstiem. Brrr....Tu nevari zināt, vai parasta cilvēka veidolā neslēpjas ragana. Stāsts ir nedaudz baiss, nedaudz smieklīgs, nedaudz aizraujošs...nedauz no visa, tāpēc es ieteiktu šo grāmatu ikvienam, pat ja esi bailīgs. Šī grāmata ir labs iemesls saņemt savu drosmi rokās. :)

Mana recenzija

Nu nekā jauna. Atkal Timiju vajā neveiksmes. Lai nu ko, bet neveiksmes Timijs māk sastrādāt. Visu vainu par savām nebūšanām viņš noveļ uz iedomu lāci, jo pats ir ļoti pašpārliecināts, viņaprāt,ir pats gudrākais. Bet vai pašpārliecinātība vienmēr atmaksājas? Jāsaprot, ka nevis vienmēr var beigties laimīgi un jauki. Man jau izskatās, ka Timijs īpaši neizceļas ar prātu un gudrību. Jā, grāmata, protams ir smieklīga, bet īpašu vēlmi atkal lasīt par Timija nedienām un smieties par viņa muļķību neizjūtu.

Mana recenzija

Timijs ir iedomājies, ka ir lielisks detektīvs, taču viņa mēģinājumi atrisināt zādzības lietu vienmēr ir nejēdzīgi, bez jebkādas loģikas un smieklīgi. Viņam detektīvlietās ir palīgs - polārais lācis, kurš tāpat kā Timijs visu dara greizi un nepareizi. Lācis gan nav īsts, bet gan Timija iedomu tēls. Dēļ mūžīgām nepatikšanām viņš bija izmests no skolas, taču nu varēja tajā atgriezties. Šī gan nav īsta detektīva stāsts, bet gan humoristisks stāstiņš par puikas muļķīgu rīcību. Man ļoti patīk smieties, taču reizēm kaitina Timija muļķība un neveiklība.

Mana recenzija

Man patika šī grāmata un tās varoņi, jo īpaši Hilass, Spirita un Pirra. Bija interesanti sekot viņu gaitām. Hilass ir tik patiess savos centienos izdzīvot un atrast savu māsu, kurai patika delfīns. Augstāko spēku klātbūtne visu laiku bija jūtama. Kopumā man patiešām patika šī grāmata. Tā bija interesanta piedzīvojumu deva. Domāju,ka es turpināšu lasīt Mišelas Peiveres grāmatas.

Mana recenzija

Super grāmata, ļoti viegli lasāma. Ļoti aizraujošs stāsts par burvju pasauli. Lasot, iztēlojos, ka esmu pats iekšā šajā pasaulē. Dzīvoju un jutu līdz grāmatas notikumiem. Nārnija - tā ir pasaule, kur mīti pārtop realitātē, kur dzīvo burvji un raganas, kentauri, satīri, kur dzīvnieki runā.... It kā pasaka, tomēr īsts stāsts, kurā ieinteresētam lasītājam palaimējas būt.
Grāmatu var lasīt ikviens, kurš māk lasīt, visi būs apmierināti.

Mana recenzija

Ļoti labs spoku stāsts, labi izveidots, vienkāršs un biedējošs. Tomēr tanī pašā laikā nekas īpašs, ne pārāk aizraujošs. Hesterhillas vēsture ir noslēpumaina un galvenais uzdevums ir atrisināt šo noslēpumu. Stāsts lika man baidīties, tāpēc lasot es jutos nedrošs. Varbūt pie vainas mana iztēle, es vienkārši pārāk dzīvi iztēlojos notikumus. Bet bija arī smieklīgi momenti. Visumā grāmata bija laba, tāpēc es ieteiktu grāmatu cilvēkiem, kuriem patīk biedējošas grāmatas.

Mana recenzija

Otrā grāmata man likās aizraujošāka un interesantāka nekā pirmā. Grūtā spēle turpinās un grūti paredzēt ar ko tā beigsies. Noslēpumiem tīts, aizraujošs un draudīgs stāsts, par to,kas var notikt tuvākajā nākotnē. Šajā daļā ir jauns personāžs-super-duper meitene, kura iesaistās spēlē un grib atbrīvoties no šīs tumšās bezcerīgās pasaules. Vai tiešām viss ir tik slikti-mūsu ir pārāk daudz, baktērijas ir pārāk izturīgas, ir pārāk daudz karu.....???
Kosmiska grāmata ar kosmiskās ilustrācijām par kosmisku spēli. Izlasīt var ikviens, kurš māk lasīt.Iesaisties arī tu šajā piedzīvojumā!

Mana recenzija

Kad ir pamatotas aizdomas par izdarītu noziegumu, kaķis Stiķis steidzas lietu atrisināt. Lasu trešo grāmatu ar lielu aizrautību, jo ļoti patīk kaķa-detektīva piedzīvojumi. Šoreiz ķepainis nonāk smilšainā Ēģiptes tuksnesī. Kaķim jāizmanto visa sava māka un talanti,lai būtu vienas ķepas attālumā no noziedznieku bandas. Kaķim Stiķim jānokļust zudušajā pilsētā pirms nav par vēlu.... Gribi uzzināt, kas par vēlu? Neesi slinks, ķeries pie grāmatas! Nenožēlosi!!! :)

Mana recenzija

Nikijas priekšstati par to, ka pieskatīt septiņus kucēnus ir vieglāk par vieglu izrādījās nepareizi. Vēloties izlīdzēt draugam, Nikija uzņemas šo grūto misiju, neņemot vērā mammas aizliegumu. Tas viss pārvēršas nebeidzamā murgā, kas no malas lasot ir diezgan smieklīgi. Diez vai es tā smaidītu,ja pats nokļūtu tādā situācijā. Tāpēc man patīk Nikijas neatlaidība un uzņēmība, varu to no viņas pamācīties.

Mana recenzija

Ak šī Makenzija! Visu laiku bojā Nikijai dzīvi. Nepieteik ar to,ka nozaga Nikijas dienasgrāmatu un sabojāja to, vēl arī uzlauza Nikijas vēstules datorā. Labi,ka Nikija ir pietiekami gudra, lai atšķirtu nepatiesību no patiesības. Kaut arī šī grāmata man šķiet meitenīga, es tomēr to lasu ar patiku. Man patīk, ka Nikijas piedzīvojumi tiek stāstīti ar palielu humora pieskaņu. Tas mani arī piesaista sekot Nikijas dzīves notikumiem.

Mana recenzija

Filmu diemžēl nesanāca noskatīties, tāpēc par Pēterīša piedzīvojumiem uzzināju no grāmatas.Trusīšu dzīve sastāv no mūžīgas cīņas par ēdienu fermera dārzā. Vienīgā,kas aizsargā un palīdz trusītim ir māksliniece Beatrise.Trusītis laikam tik ļoti bija pieķēries Beatrisei, jo arī viņa mammu tā sauca. Patika, ka trusīši un citi pūkaiņi darbojās draudzīgi kopā. Izlasot grāmatu, man gribētos noskatīties arī šo jauko piedzīvojumu filmiņu.

Mana recenzija

Kad biju mazāks, vecāki brīdināja,ka tur labāk neiet,jo bubulis tur gaida. Man tas likās bailīgi, jo biju iedomājies,ka bubulis ir kaut kas baiss. Bet šī grāmata apgāza visus manus priekštatus par to. Šajā pilsētiņā bubuļu ir daudz un dažādi , taču galveno grāmatas varoņu ģimenē bubulis ir mierīgs, labsirdīgs, dzīvo skapī, pat cenšas bērniem kaut ko pagatavot. Vienīgais, bubulis-aukle ir ļoti putekļains un nerunā. Pēc apraksta bubulis man atgādināja brālēnu no Ādamu ģimenītes. Man patika, ka bērni ir zinātkāri, tādēļ, vēloties vairāk iegūt informāciju par monstirem un bubuļiem,viņi gāja uz bibliotēku (caur Google būtu ātrāk :) ). Liels bija viņu pārsteigums,ka ne tikai viņu ģimenē ir bubulis. Grāmata tiešām ir jauka lasāmviela ne tikai mana vecuma bērniem, bet arī jaunākiem.

Mana recenzija

Grāmatas varonis ir mazs vikings, kurš māk paveikt liela cilvēka varoņdarbus. Kā tas viņam izdodas? Ne vienmēr vajadzīgs fizisks spēks, bet vienmēr problēmas risināšanai jāpieiet ar saprātu.
Šajā grāmatā vikingiem jākļūst par "nežēlīgiem" pirātiem, lai atrastu vecvectēva noslēpto mantu.Kā jau pirātu lietās, būs jāpārvar dažādi šķēršļi, āķīgi uzdevumi.
Ja vēlaties uzzināt, kā mazs cilvēks var kļūt par lielu varoni, izlasiet smieklīgo vikingu un viņu pūķu piedzīvojumus.

Mana recenzija

Vispirms bija multfilma un tikai tagad izlasīju grāmatu. Multene un grāmata diezgan atšķiras viens no otra, kaut arī abos ir stāstīts par smieklīgiem vikingiem, kuri mācās sadzīvot un apmācīt pūķus. Grāmatas un multfilmas Hikaps ir diezgan līdzīgi raksturoti. Man patīk, ka Hikaps atrod katram pūķim pieeju, it sevišķi ar Bezzobi. Ar labestību un sapratni Hikaps ieguva jaunu draugu,kurš turpmāk kļuva par labu draugu un atbalstu. Bezzobis ir mans mīļākais personāžs gan filmā, gan grāmatā, kaut gan sākumā grāmatā man viņš nelikās pārāk simpātisks.Protams, apbrīnoju Hikapa drosmi un aizdomu. Grāmata patiks piedzīvojumu kārotājiem.

Mana recenzija

Forša grāmata!!! Viegli lasāma, aizraujoša, noslēpumiem caurvīta.... Noslēpumainās slimības izplatīšanās, kuru dēļ cilvēkiem paliek sarkanas acis, sāka drudzis, neliek mieru grāmatas galvenajam varonim Herbertam un viņa draudzenei Sallijai. Viņi uzsāk savu izmeklēšanu un cīņu. Es ar lielu interesi sekoju grāmatas darbībai, dažreiz bija arī baisi,kad pārāk iedziļinājos notikumos un spilgti iztēlojos notiekošo. Tiem kam patīk šausmenes, obligāti ir jāizlasa, pat, ja īpaši lasīšana nepadodas vai vienkārši ir slinkums, šī grāmata viegli padosies.

Mana recenzija

Mīliet dabu un dzīvniekus, esiet dzīvnieku draugi! Ja domājat,ka grāmatas varonis ir milzīgs, ļauns pērtiķis, tad jūs maldāties. Tas īstenībā ir nevis varonis, bet varone-draudzīga, mīļa, uzticīga, miermīlīga, kura tiek ierauta cilvēku neiedomājamu piedzīvojumu virpulī. Ļoti patīk mīklaini piedzīvojumi un notikumi, te nu viņu ir daudz!!! Domāju, šī grāmata aizraus jebkuru puiku.

Mana recenzija

Man ļoti žēl, ka Džeims zaudēja vecākus un viņam bija jādzīvo kā kalpam pie ļaunajiem radiniekiem. Apbrīnoju Džeima apņēmību riskēt ar savu dzīvību,lai nokļūtu pāri okeānam. Grāmata ir interesanta, viegli lasāma. Tas ir stāsts par draudzību un baiļu pārvarēšanu, drošsirdību un nepadošanos grūtībām. Dažreiz notikumi šķita biedējoši un satraucoši, bet tāpēc jau šī grāmata man tik ļoti patika. Obligāti izlasīšu vēl kādu šī autora grāmatu. Ieteikšu saviem draugiem.

Mana recenzija

Nevaru saprast vai man patika šī grāmata vai nē. Itkā pasaka par labo un ļauno, par draudzību, bet noteikti, ka domāta meitenēm, kas ir vismaz 4-5 gadus vecākas par mani. Tās izlutināto princešu un prinču lietas man nepatīk, bet likās interesanti maģiski aizraujošie piedzīvojumi, abu skolu ikdienas dzīve. Brīžam izskatījās,ka autors vairāk simpatizē ļaundariem. Ja godīgi, man arī patika daži personāži no Ļaunās skolas vairāk nekā Labās skolas varoņi. Ko grāmata man iemācīja? To,ka ne vienmēr tas, kas izskatās briesmīgs un ļauns, tiešām tāds ir , un to, ka ārējais skaistums neiet roku rokā ar iekšējo skaistumu.

Mana recenzija

Anglijas mīluļa drošsirdīgā lācena piedzīvojumi ir aizraujoši. Viņš vienmēr ar lāča "vieglumu" tiek laukā no nepatikšanām, kurās pats aiz savas neveiklības iekuļas. Kaut arī grāmata domāta mazākiem bērniem, man patika izlasīt šo grāmatiņu, jo varam no lācēna pamācīties labsirdību, pieklājību, zinātkāri un drosmi.

Mana recenzija

Kā lai pārvieto māju atpakaļ kalnā, lai dzīvošana atkal būtu ērta? Abiem draugiem ir dažādas domas par to, bet jauki, ka ķīviņš nepārtrauc neparasto draudzību starp suni un kaķi. Kopā tomēr izdodas atrisināt domstarpības un mājiņa atkal ir kalnā. Draudzība, uzticēšanās un sapratne laikam vērtīgākais ieguvums galvenajiem grāmatas varoņiem un arī grāmatas lasītājiem par to ir liels gandarījums.

Mana recenzija

Vai nav dzirdēts, ka suns ar kaķi nevar sadzīvot? Šeit nu būs tā reize, kad suns ar kaķi tīri labi saprotas un dzīvo zem viena jumta. Dažādas radības, ar dažādiem raksturiem, taču draudzība vieno, jo patiesa draudzība ir ļoti spēcīga.
Man patīk šī rakstnieka grāmatas. Timo Parvela droši vien ir ļoti labsirdīgs, jo tikai labsirdīgam cilvēkam var sanākt tik sirsnīgas, siltas un humorīgas grāmatas. Pavisam noteikti mūsu vecuma bērniem šīs grāmatas ir kā medusmaize, katrs kumoss baudāms un gards.

Mana recenzija

Te nu ir tāds juceklis!!! Visus iepriekšējo grāmatu varoņus satiekam šajā grāmatas daļā. Kā tas ir iespējams? Varbūt laika mašīna pie vainas?! Un atkal labā un ļaunā cīniņš. Tevi interesē, kurš uzvarēja šajā cīņā? Būs vien jāizlasa pašam, tas taču tāds nieks vien ir. Šīs grāmatas var izlasīt vienā rāvienā un noteikti tev patiks, ka var atdzīvināt bildītes.

Mana recenzija

Emīl!!!! Ehh... Atkal jau nedarbs. Tīri vai negals, ka viņš labu gribēdams, iekuļās nepatikšanās. Darbi nezin kāpēc pārvēršas par nedarbiem. Pieaugušie nesaprot,ka zēns cenšas darīt labus darbus, bet beigās sanāk : "Ak, šis Emīls!" Puikām tā mēdz gadīties un tur neko nevar darīt. Visiem mums savu reizi sanāk blēņas. Gan jau pašiem pieaugušajiem tās ir bijušas, tikai par to viņi nezin kāpēc ir aizmirsuši. Esiet taču pacietīgi un saprotoši. ;)

Mana recenzija

Nepārspējami un drosmīgi divu puišu piedzīvojumi turpinās. Ar 13 stāviem puikām bija par maz, lai visām tik ļoti nepieciešamām lietām būtu vietas. Tādēļ jāuzceļ vēl tikpat. Tā nu namiņš pārtop par 26.stāvīgu. Tur ir tik daudz interesantu lietu, bet visnoslēpumainākais ir Likteņa labirints, no kura nekad un neviens nav atgriezies. Ko puikas, lai dara, nokļūstot tur? Vai viņi varēs nosargāt savu namiņu no ienaidnieku uzbrukumiem? Uhhh....labākiem draugiem piedzīvojumu ir gana daudz. Bet nebaidies, tu spēsi ne tikai izsekot visam līdzi, bet arī varēsi iztēloties sevi galveno varoņu vietā.

Mana recenzija

Kā jums lielkas, vai ir izgudrotas tādas tabletes, kuras apēdot, paliec gudrāks?! Iedomājieties, apēd kaudzīti ar gudrības tabletēm un uz skolu nevajag iet. Vai jums tas patiktu?! Bet tad jau arī grāmatas nevajadzētu lasīt. Hmm....
Labāk nebūšu oriģināls un lasīšu grāmatas, jo tas taču ir tik interesanti un aizraujoši. Dogmenu var apbrīnot par viņa neatlaidību un spēju tikt galā ar visādām dzīves situācijām.

Mana recenzija

Kā jau visas Grega dienasgrāmatas, arī šī ir ļoti ātri izlasāma. Kaudze ar zīmējumiem un maz teksta. Gregs kā vienmēr ir nepārspējams un smieklīgs. Šoreiz stāsts ir par piedzīvojumiem ceļojuma laikā. Protams, piedzīvojumi ir Grega stilā. Kādi tie ir, nestāstīšu, lai arī jums būtu interese izlasīt grāmatu. Tik pateikšu, ka jautrība noteikti būs liela. :)

Mana recenzija

Grāmata ar ļoti daudz komiksiem, līdzīga dienasgrāmatai, tādēļ lasīt to būs ļoti viegli un ātri. Tāda sajūta, ka grāmatu sarakstījuši divi puikas nevis pieaugušais. Interesanti,ka grāmatas autora un ilustratora vārdi ir tādi paši kā grāmatas varoņiem, kuri ir lieli fantazētāji. Šī ir tā grāmata, kas noteikti patiks puikām, jo tur ir stāstīts par puikām un puiciskām lietām. Fantazēt taču ir tik lieliski!

Mana recenzija

Lieliska piedzīvojumu grāmata, kas patiks mana vecuma puikām, droši vien arī meitenēm tā liksies aizraujoša. Nedaudz kaitināja dvīņu mūžīgā neizlēmība un strīdēšanās, bet tas bija arī smieklīgi. Es labprāt piedalītos dārgumu meklēšanas ekspedīcijā. Tikai žēl, ka bērniem nācās meklēt vecākus.
Grāmata ir interesanta, tā māca, ka ģimenei vienmēr jāturas kopā. Aizraujoši jūras piedzīvojumi aizraus ikvienu lasītaju.

Mana recenzija

Ja jums patīk satraukties un nedaudz pabaidīties,tad šī grāmata ir domāta jums. Šajā grāmatā ir daudz ilustrāciju, teksts īss, tas varētu patikt mana vecuma vai mazākiem lasītājiem, kaut gan grāmatu iesaka no 9+. Man ļoti patika lasīt to, jo itkā pabiju datorspēles kosmiskajos labirintos. Iesaku izlasīt puikām, jo grāmata māca nepadoties,pārvarēt grūtības, sasniegt savu mērķi.

Mana recenzija

Kapteiņa Apakšbikša grāmatas spēj uzjautrināt un ieinteresēt. Galvenie varoņi ir divi nebēdnieki puikas , skolas direktors , kuru pārvērta par Kapteini Apakšbiksi,un skolotāja - Kareivīgā Knaibles kundze.
Pagājušo gadu ieteicu šo grāmatu saviem klasesbiedriem, jo tā ir jautra un interesanta. Joku ir daudz, pat vecāki, kad palasīju priekšā, pasmējās par dažiem no jokiem. Grāmata ir bagāta arī ar neiedomājamiem izgudrojumiem un fantastiskiem, muļķīgiem notikumiem. Vēlreiz apstiprinu, ka esmu Kapteiņa Apakšbikša fans.

Mana recenzija

Es ar savu labāko draugu ar interesi lasījām par Kapteiņa Apakšbikša piedzīvojumiem un apspriedām izlasīto. Ļoti patika tā daļa, kur Kapteinis ar kosmosa vielu uzveica puņķudesas. Tā puņķudesu kosmosa kuģī sagūstītie puiši un Kapteinis tika atbrīvoti.
Grāmatu iesaku tiem,kam nepatīk lasīšana, mazākiem lasītājiem, jo grāmatas nodaļas ir īsas, ātri lasāmas un saprotamas, katrā lapā ir ilustrācijas. Domāju, ka šīs grāmatas noteikti spēs atturēt no televizora skatīšanās, gribēsies lasīt aizvien vairāk par Kapteiņa piedzīvojumiem.

Mana recenzija

Grāmata ir par Pārgalvju hiēnu burvīgo ģimenīti, kuri izliekas par cilvēkiem. Šiem jocīgajiem radījumiem ir ļoti daudz draugu, kuriem Pārgalvji vienmēr ir gatavi palīdzēt. Par laipnību un izpalīdzību, protams, visi ir pateicīgi. Manuprāt, tas ir lieliski, ka Pārgalvji palīdzēja visiem iekārtoties dzīvē. Pārgalvji ir labs piemērs, lai cilvēki būt laipāki un sirsnīgāki pret citiem. Bet varbūt nelaipnie, neizpalīdzīgie cilvēki vienkārši izliekas par hiēnām?
Man ļoti patika šo grāmatu lasīt, jo joku un smieklīgu situāciju šeit ir daudz. Smējos kā kutināts par pēcpuses berzēšanas instinktiem un Pārgalvja kunga jokiem.
Man nepatika grāmatas ilustrācijas.
Lasiet, jums arī būs jautri!

Iesaki draugiem