Laura Krampe: Lorna Bērne "Eņģeļi manos matos"

2013-10-28

„Eņģeļi manos matos” – man jau bija aizdoma, ka grāmata būs lieliska. Un viņa tiešām ir lieliska, bet, kā krievi teiktu „на любителя”. Pilnīgi pieļauju, ka cilvēki, ar kuriem nav notikušas līdzīgas lietas kā ar autori, grāmatu aizvērs jau pēc pirmajām 10 lapaspusēm ar vārdiem: ”Slima cilvēka murgi!” Īsumā – grāmatas autore Lorna jau kopš bērnības redz eņģeļus un ar tiem sarunājās. Lorna klausa visam, ko eņģeļi liek darīt vai nedarīt, tie brīžam Lornai atklāj nākotni – gan jaukus notikumus, gan nelaimes, kuras Lorna nav spējīga mainīt pat tad, ja tai piemīt spēja redzēt Dievu.

Mums katram ir spējas sarunāties ar eņģeļiem. Jo, lai to darītu, tām nav jābūt īpašām – atliek tikai lūgt un viņi sadzirdēs un izpildīs. Ir jāizkopj spēja saklausīt to čukstus, spēja saskatīt zīmes, kas mums ikdienā tiek rādītas.

Esmu spilgts piemērs tam, ka eņģeļi eksistē. Daži to sauc par nojausmu, intuīciju, likteni, sakritībām, enerģiju no Kosmosa, bet man tie ir sargeņģeļi, kuros jau pāris gadus cenšos ieklausīties. Dažkārt ir ļoti spilgti jūtama viņu klātbūtne, dažreiz ir sajūta, ka kāds parausta aiz rokas, ka paņem manu galvu savās rokās un pagriež uz pareizo pusi, citreiz tie liek man pieņemt  lēmumus ātrāk nekā smadzenes tos spēj pārdomāt. Un es klausu.  Cik gan bieži ir bijis, kad, braucot ar auto, man kāds skaļi čukst ausī „Bremzē! BREMZĒ!” vai „Samazini ātrumu!”. Es vienmēr klausu un vienmēr rīkojos pareizi – pāris reizes nobremzēju pirms dzīvnieka, kas skrēja pāri ceļam, kādas 4 reizes gadījies strauji samazināt ātrumu bez iemesla un te pēkšņi no meža pāri šosejai skrēja alnis.

Savā blogā nesen aprakstīju kā eņģeļi man lika pieņemt kādu lēmumu – te to var izlasīt.

Grāmatas autorei eņģeļi piekodinājuši neparastās spējas turēt noslēpumā līdz pašai būs četri pieauguši bērni.  Pa šo laiku autore ir spējusi palīdzēt ar dziednieces spējām tūkstošiem cilvēku.

Grāmatas beigās 12 padomi kā sazināties ar savu eņģeli.

Un es zinu, ka arī TEV tāds ir!

Ja Tu nelūdzies, tad eņģeļiem ir garlaicīgi! Palūdz un uzreiz jutīsi kā šie sāk bužināt Tev matus aiz priekiem!

Citāti no grāmatas:

"Eņģelis iečukstēja ausī, ka eņģeļi palīdz mums visos dzīves darbos,- pat staigāt, elpot, runāt un smieties, jebkurā mūsu kustībā. Eņģeļi palīdz mums risināt problēmas un jebkuru jautājumu. Viņi nepārtraukti mums čukst, ielikdami prātā atbildes uz mūsu jautājumiem, taču mēs visbiežāk esam tik aizņemti jautājot, ka neapstājamies un neieklausāmies atbildēs."

"Daudzi cilvēki baidās no nāves, bet tam nav iemesla. Nāves brīdī nav sāpju un diskomforta. Daži cieš sāpes līdz pēdējai dzīves minūtei, un tad tās izgaist. Nav ne baiļu, ne raižu - jūs esat brīvs. Nāve ir kā dzimšana, zinu, ka, jūsuprāt, tas skan dīvaini, taču jūs pārdzimstat jaunā dzīvē. Patiesībā jūs nenomirstat, bet tikai pametat savu fizisko ķermeni tāpat kā tukšu olas čaumalu."

"Bērni ir vieduma avots, īpaši attiecībā uz citu pasauli, tāpēc vajadzētu biežāk viņos ieklausīties."

"Radniecīga dvēsele nav jāmeklē. Ja tā ienāks jūsu dzīvē, satiksieties vai nu uz brīdi, vai arī paliksiet kopā ilgāk."

"Kad eņģeļi mudina uz sīkiem pakalpojumiem, piemēram, kādam uzsmaidīt vai uzslavēt par labu darbu, lai cik nenozīmīgi tas tobrīd šķistu, tas ir jādara! Šķietami nenozīmīgas lietas lielākā sistēmā var izrādīties ļoti svarīgas."

Laura Krampe, laurakrampe.blogspot.com, 25.10.2013.