Jauns mācību komplektizdevums - "Latviešu valoda 12. klasei"

2012-10-24

Apgāds Zvaigzne ABC ir laidis klajā jaunu mācību komplektizdevumu vidusskoas mācību līdzekļu sērijā "Nāc!" - "Latviešu valoda 12. klasei".

Līdz ar to ir noslēdzies viss vidusskolas latviešu valodas mācību grāmatu cikls, kuru veidojušas autores Inta Urbanoviča, Raita Šūpola un Anita Vanaga. 
Lai labāk iepazītos ar jauno mācību grāmatu, aicinām lejupielādēt grāmatas pirmās trīs nodaļas.

lv_-_copy.jpg - 60.7 KB latviesuvaloda12sg_978-9934-0-3229-5.jpg - 60.94 KB

Mācību komplektu „Latviešu valoda 12. klasei” veido: 

  •   mācību grāmata un CD ar  pašpārbaudes uzdevumiem skolēnam. CD ietverti daudzveidīgi uzdevumi un apkopojošas tabulas, video materiāli, lai skolēns varētu gan patstāvīgi atkārtot iepriekšējā mācību posmā apgūto, gan pārbaudīt savas prasmes, apgūstot 12. klases mācību saturu. Mācību grāmatā un CD īpaša uzmanība pievērsta uzdevumu veidiem, kas palīdzēs skolēnam sagatavoties noslēguma eksāmenam. Mācību grāmatā par diska izmantošanas iespējām ir jau pazīstamā norāde Meklē CD pielikumā. Mācību grāmatas beigās pievienota skaidrojošā terminu vārdnīca (termini mācību grāmatas tekstos pasvītroti); 
  • skolotāja grāmata un CD, kurā ievietoti pārbaudes darbi u. c. skolotājam noderīgi palīgmateriāli.

Mācību komplektu autores – Latvijas Universitātes lektore, Dr. philol. Inta Urbanoviča, Rīgas 64. vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja, mag. psych. Raita Šūpola, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja, mag. philol. Anita Vanaga – piedāvā  mācību komplektu, kas rosinās skolēnu apgūt valodu ar izpratni, turpinot kopt un pilnveidot tās lietojumu un apzināties valodu kā sistēmu un līdzekli, bez kuras sabiedrība nevar pastāvēt.

Iepazīstieties ar „Latviešu valoda 12. klasei” 1., 2. un 3. nodaļu ( spied šeit)!

 

Lasītāju atsauksmes

Iesaki draugiem