Noslēdzies trešais fantāzijas, fantastikas un šausmu stāstu konkurss!

2016-07-12

Noslēdzies trešais fantāzijas, fantastikas un šausmu stāstu konkurss "Sapņu laiks"! Konkursā tika iesniegti 142 stāsti, kas ir lielākais līdz šim šajā konkursā iesūtītais darbu skaits. Paldies visiem, kas piedalījās!

Konkursa rezultāti

Konkursa devīze: “Sapņo, un tu nebūsi mazs!” (Aleksandrs Čaks)

Labākie darbi tiks publicēti kopējā latviešu autoru fantāzijas, fantastikas un šausmu stāstu krājumā. Iepriekšējo divu konkursu uzvarētāju stāsti lasāmi krājumos “Purpura karaļa galmā” (2013) un “Zilie jūras vērši” (2015).
Trīs labāko stāstu autorus gaida arī balvas!

Konkursa noteikumi:

1. Konkurss norisinās no 2016. gada 13. jūlija līdz 13. oktobrim.
2. Stāsti iesniedzami elektroniskā (.doc, .rtf) formātā, nosūtot uz e-pasta adresi barbala.simsone@zvaigzne.lv ar norādi "F&F stāstu konkursam".
3. Stāsta apjoms – no 5000 līdz 40 000 zīmēm, ieskaitot atstarpes.
4. Stāstam jābūt latviešu valodā.
5. Stāstam jābūt rakstītam vienā no šiem žanriem: fantāzija, zinātniskā fantastika, šausmu literatūra.
6. Stāstam jābūt autora oriģināldarbam. Darbi ar plaģiāta iezīmēm tiks diskvalificēti.
7. Stāsts nedrīkst saturēt aicinājumu uz vardarbību, rasu vai dzimumu diskrimināciju, politisko reklāmu, pornogrāfijas elementus.
8. Stāsts drīkst būt agrāk publicēts grāmatā vai presē. Šādā gadījumā tas ir jānorāda vēstulē. Gadījumā, ja stāsts ir ievietots internetā, pirms nosūtīšanas tas no turienes jāizņem.
9. Viena autora iesniegto stāstu skaits nav ierobežots.
10. Nosūtot stāstu, vēstulē jānorāda autora pilns vārds (pēc vēlēšanās – arī pseidonīms) un vecums, kā arī kontaktinformācija.

Iesaki draugiem