Pasākumu apskati

Kriminālromānu meistari Silla un Rolfs Berjlindi Rakstam pievienots video

Rīgā viesojās zviedru rakstnieki.

Spoku nakts Zvaigznes grāmatnīcā Rakstam pievienots video Rakstam pievienota galerija

Piektdienas, 31. oktobra, vakarā visu pasauli un arī spocīgā miglā tīto Rīgu bija pārņēmis Helovīna svinēšanas bums – uz ielām varēja sastapt spokus un mošķus, kas devās gan naktsklubu virzienā, gan saldumu medībās.

Daigas Mazvērsītes grāmatas "Elga Igenberga. Dzīves riču-raču. Latviešu estrādes dzimšana" atvēršanas svētki Rakstam pievienots video Rakstam pievienota galerija

Gadskārtējiem Baltijas grāmatu svētkiem Ķīpsalā Apgāds Zvaigzne ABC ir sarūpējis kādu pavisam īpašu dāvanu visiem, kuru dzīvē nozīmīga loma ir vai ir bijusi mūzikai.

Grāmatu draugu ķēde Rakstam pievienots video Rakstam pievienota galerija

Akcija „Grāmatu draugu ķēde".

Skolotāja laimē auto! Rakstam pievienots video

Lasot grāmatas, jaunu VW Beetle laimējusi Andra Rožukalne, Mārupes vidusskolas sākumskolas skolotāja!

Leģendārais Grāmatbuss atvadās! Rakstam pievienots video

Apgāda Zvaigzne ABC leģendārais Grāmatbuss, kurš 11 gadus ceļoja pa visiem Latvijas novadiem, piegādājot grāmatas arī vietās, kur grāmatu veikalu vairs nav vai pat nekad nav bijis, vakar beidza savas gaitas.

Imants Ziedonis, Rimants Ziedonis. Leišmalīte Rakstam pievienots video Rakstam pievienota galerija

Kājām izstaigāt visu Latviju, apmeklēt katru pagastu un ciemu, katru skolu, muzeju un baznīcu, bez steigas aprunāties ar ikvienu ceļā sastapto - tāda savulaik bijusi Imanta Ziedoņa iecere.

Atskats uz grāmatas par Stīvu Džobsu prezentācijas pasākumu (foto + video) Rakstam pievienots video Rakstam pievienota galerija

Vakar, 1. novembrī veikalā "iDeal" Kaļķu ielā prezentējām Valtera Aizaksona sarakstīto Stīva Džobsa biogrāfiju. Pasākumu vadīja tehnoloģiju entuziasts Kristaps Skutelis (Krizdabz), viesus uzrunāja Apgāda Zvaigzne ABC valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka, biržas Nasdaq OMX Rīga valdes priekšsēdētājas vietnieks Indars Aščuks un iDeal pārstāvis Mārtiņš Amtmanis.

Vienas dienas vizītē ierodas Prebens Spats, EEPG direktors, preses konference (video) Rakstam pievienots video

Eiropas Izglītības apgādu asociācijas (European Educational Publishers Group, saīsināti EEPG) direktors Prebens Spats (Preben Spath) šā gada 7. septembrī ieradīsies vienas dienas vizītē Latvijā, lai piedalītos preses konferencē par Eiropas pieredzi mācību līdzekļu nodrošināšanā skolām un tiktos ar Latvijas amatpersonām, kas veido izglītības politiku un atbild par šo jomu.

Progresīvas idejas Latvijas skolām! (+ foto) (+ video) Rakstam pievienots video Rakstam pievienota galerija

Apgāds Zvaigzne ABC un Volkswagen veiksmīgi sadarbojas jau vairākus gadus. Pirmā lielā loterija Zvaigznes pircējiem ar galveno balvu - Volkswagen automašīnu - notika 2006. gadā. Sešu gadu laikā loterijā Zvaigznes pircēji ir laimējuši divus VW Jetta, divus VW Polo, vienu VW Golf un vienu VW Golf Plus. Savukārt šoreiz ar jaunu VW vizināsies paši Zvaigzne ABC darbinieki - apgāda Interaktīvo mācību līdzekļu izstrādes grupai Møller Auto Lidosta uz gadu nodod lietošanā pilnīgi jaunu VW Sharan!Līgumu parakstīja vadība - Ilgvars Ļubka, Møller Auto Lidosta direktors, un Vija Kilbloka, Apgāda Zvaigzne ABC valdes priekšsēdētāja. Kamēr sajūsminātie interaktīvie iemēģināja jauno auto, draudzīgā gaisotnē tika malkota kafija un uzkosts kliņģeris ar VW simboliku.