Bezmaksas lejupielādējamie materiāli pedagogiem

Apgāda Zvaigzne ABC mājaslapā pedagogiem ir pieejami dažādi bezmaksas lejupielādējamie materiāli – skolotāja grāmatas, informātikas un vēstures uzdevumu sagataves. Lai veiksmīgi lejupielādētu vēlamo mācību materiālu, sekojiet šīm instrukcijām.

1) Šie materiāli ir atrodami grāmatu katalogā pie izvēlnes  e-grāmatas/Mācību izdevumi/Bezmaksas lejupielādējamie materiāli. Lai arī visi šie materiāli ir bezmaksas, tomēr, lai tos „iegādātos” ir nepieciešams būt reģistrētam Zvaigznes interneta grāmatnīcas lietotājam. Piereģistrēties e-grāmatnīcā jūs variet pirkuma noformēšanas gaitā vai uzsākot darbību.


2) Uzklikšķiniet uz izvēlētā mācību materiāla un spiediet ar peles taustiņu uz ikonas „PIRKT E-GRĀMATNĪCĀ” (parādīsies brīdinājuma lodziņš, kas uz jums īsti neattiecas, jo, lai lasītu bezmaksas materiālus, nav nepieciešams lejupielādēt speciālu programmatūru – spiediet uz ikonas „PIRKT)

3) Jūsu atlasītais pirkums ir redzams pirkumu grozā. Lai pabeigtu tā „iegādi”, klikšķiniet uz ikonas labajā pusē „APMAKSĀT” (Pirkuma summa ir Ls 0.00, jo šie ir bezmaksas e-materiāli)4) Jūsu pirkumam vajadzētu būt veiksmīgi izpildītam un tas ir redzams sadaļā „Pirkumu vēsture”. Tur spiediet uz uzraksta „LEJUPIELĀDĒT” un vajadzīgais fails tiks saglabāts jūsu datorā.