Aktualitātes skolai

Informācija izglītības iestādēm par tiešsaistes mācību materiālu iegādi

Apgāds Zvaigzne ABC izglītības iestādēm piedāvā iegādāties tiešsaistes mācību materiālu abonementu. Izglītības iestādēm ir pieejami divi atšķirīgi abonēšanas modeļi, lai katra iestāde varētu izvēlēties sev piemērotāko atkarībā no skolēnu skaita vai mācību darba organizācijas specifikas. Visu tiešsaistes mācību materiālu abonēšanas periods ir viens gads.

Zvaigzne ABC tiešsaistes mācību materiāls “Datorika datorā. 1. daļa” iegūst sudraba godalgu BELMA konkursā!

Priecājamies paziņot, ka 2022. gada 19. oktobrī BELMA (Best European Learning Materials Awards jeb Eiropas labāko mācību materiālu balvas) ceremonijā, kas katru gadu notiek Frankfurtes grāmatu izstādes laikā, pirmsskolas un sākumskolas mācību materiālu kategorijā 2. vietu saņēma Sabīnes Trēdes veidotais tiešsaistes mācību materiāls “Datorika datorā. 1. daļa”, kas sagatavots un publicēts Apgādā Zvaigzne ABC.

Līga Sausiņa. Bioloģija 9. klasei - izstrādes stadijā

Mācību grāmata “Bioloģija 9. klasei” šobrīd vēl ir izstrādes stadijā.

BELMA 2022 finālists – tiešsaistes mācību materiāls “Datorika datorā”!

Ar lielu prieku paziņojam, ka 2022. gadā BELMA (Eiropas labāko mācību materiālu balvas) konkursa finālam žūrija ir izvirzījusi Apgāda Zvaigzne ABC izdevumu, un šoreiz tas ir Sabīnes Trēdes veidotais darbs “Datorika datorā. Tiešsaistes mācību materiāls sākumskolas skolēniem. 1. daļa”.

Tiešsaistes mācību materiāli izglītības iestādēm

Tiešsaistes mācību materiāli izglītības iestādēm

Aicinām iepazīties ar Zvaigzne ABC piedāvātajiem tiešsaistes mācību materiāliem, izmantojot šo bukletu, kurā apkopota svarīgākā informācija. Atgādinām, ka izglītības iestādes var pieteikt seminārus par dažādām interesējošām tēmām un produktiem, zvanot pa tālruni 67350773. Dalība informatīvajos semināros ir bez maksas.

Informatīvs tiešsaistes seminārs skolu bibliotekāriem par mācību grāmatām un līdzekļiem Apgādā Zvaigzne ABC

Š. g. 21. aprīlī plkst. 15.00 Apgāds Zvaigzne ABC aicina skolu bibliotekārus uz tiešsaistes informatīvo semināru par mācību grāmatu un mācību līdzekļu piedāvājumu.

Ukrainas izdevniecība Ранок piedāvā mācību materiālus bez maksas

Навчальні матеріали видавництва "Ранок" українською мовою у вільному доступі