Aktualitātes skolai

Informatīvs tiešsaistes seminārs skolu bibliotekāriem par mācību grāmatām un līdzekļiem Apgādā Zvaigzne ABC

Š. g. 21. aprīlī plkst. 15.00 Apgāds Zvaigzne ABC aicina skolu bibliotekārus uz tiešsaistes informatīvo semināru par mācību grāmatu un mācību līdzekļu piedāvājumu.

Ukrainas izdevniecība Ранок piedāvā mācību materiālus bez maksas

Навчальні матеріали видавництва "Ранок" українською мовою у вільному доступі

iZvaigzne mācību materiālu instalēšana un lietošana – biežāk sastopamās problēmas un to risinājumi

Sakarā ar tehnoloģiju straujo attīstību un maiņu Apgāds Zvaigzne ABC mājaslapā vairs nepiedāvā iegādāties iZvaigzne mācību materiālus CD, DVD un lejupielādes formātā. Tomēr tiem klientiem, kuri joprojām izmanto iepriekš iegādātos materiālus minētajos formātos, piedāvājam pamācību, kurā aplūkotas iespējamās problēmas un to risinājumi.

Zvaigzne ABC tiešsaistes mācību materiāls “Kл@ссно!” iegūst BELMA žūrijas speciālbalvu!

Priecājamies paziņot, ka 2021. gada 20. oktobrī BELMA (Best European Learning Materials Awards jeb Eiropas labāko mācību materiālu balvas) ceremonijā, kas katru gadu notiek Frankfurtes grāmatu izstādes laikā, žūrijas speciālbalvu saņēma Rīgas 93. vidusskolas krievu valodas skolotājas Nonnas Gživačas radītais tiešsaistes mācību materiāls “Kл@ссно!”, kas sagatavots un publicēts apgādā Zvaigzne ABC.

Ieskats jauno mācību grāmatu pirmajās nodaļās. Lejupielādē un lieto!

Piedāvājam ieskatu mācību grāmatās "Кл@ссно! Krievu valoda 4. klasei" (otrā svešvaloda), "Ģeogrāfija 8. klasei", "Bioloģija 8. klasei" un "Latviešu valoda 5. klasei". Ja nepieciešams, lejupielādējiet grāmatu pirmās nodaļas.

Video: par jaunajiem mācību līdzekļiem kompetenču pieejā

Par Apgāda Zvaigzne ABC jaunajiem mācību līdzekļiem kompetenču pieejā informē Inese Auziņa, Skolu informācijas centra vadītāja un Sabīne Trēde, Interaktīvo mācību materiālu redaktore.

Zvaigzne ABC mācību materiāli BELMA konkursa finālā!

Ar lielu gandarījumu paziņojam, ka BELMA (Best European Learning Materials Awards jeb Eiropas labāko mācību materiālu balvas) konkursa finālā ir iekļuvuši divi Apgāda Zvaigzne ABC mācību materiāli.

Datorika datorā. Tiešsaistes mācību materiāls sākumskolas skolēniem. 1. daļa

Sagatavošanā – tiešsaistes mācību materiāls sākumskolas skolēniem, kas tiek veidots atbilstoši valsts pamatizglītības standartam.