Aktualitātes skolai

Konkurss mācību materiālu autoriem "Izglītība Latvijas nākotnei"

Apgāds Zvaigzne ABC izsludina konkursu "Izglītība Latvijas nākotnei" mācību līdzekļu autoriem. Tā norises laiks ir no 2023. gada 5. aprīļa līdz 2023. gada 31. decembrim trīs atsevišķās kārtās, un tā kopējais balvu fons ir 23 000 eiro. Aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu ikvienu izglītības jomas profesionāli un kopā veidot izglītību Latvijas nākotnei!

Informatīvs tiešsaistes seminārs skolām par mācību grāmatām un līdzekļiem Apgādā Zvaigzne ABC

Š. g. 4. aprīlī plkst. 15.00 Apgāds Zvaigzne ABC aicina skolu bibliotekārus, skolotājus, direktorus un citus interesentus uz tiešsaistes informatīvo semināru par mācību grāmatu un mācību līdzekļu piedāvājumu.

Informācija izglītības iestādēm par tiešsaistes mācību materiālu iegādi

Apgāds Zvaigzne ABC izglītības iestādēm piedāvā iegādāties tiešsaistes mācību materiālu abonementu. Izglītības iestādēm ir pieejami divi atšķirīgi abonēšanas modeļi, lai katra iestāde varētu izvēlēties sev piemērotāko atkarībā no skolēnu skaita vai mācību darba organizācijas specifikas. Visu tiešsaistes mācību materiālu abonēšanas periods ir viens gads.

Zvaigzne ABC tiešsaistes mācību materiāls “Datorika datorā. 1. daļa” iegūst sudraba godalgu BELMA konkursā!

Priecājamies paziņot, ka 2022. gada 19. oktobrī BELMA (Best European Learning Materials Awards jeb Eiropas labāko mācību materiālu balvas) ceremonijā, kas katru gadu notiek Frankfurtes grāmatu izstādes laikā, pirmsskolas un sākumskolas mācību materiālu kategorijā 2. vietu saņēma Sabīnes Trēdes veidotais tiešsaistes mācību materiāls “Datorika datorā. 1. daļa”, kas sagatavots un publicēts Apgādā Zvaigzne ABC.

Tiešsaistes mācību materiāli izglītības iestādēm

Tiešsaistes mācību materiāli izglītības iestādēm

Aicinām iepazīties ar Zvaigzne ABC piedāvātajiem tiešsaistes mācību materiāliem, izmantojot šo bukletu, kurā apkopota svarīgākā informācija. Atgādinām, ka izglītības iestādes var pieteikt seminārus par dažādām interesējošām tēmām un produktiem, zvanot pa tālruni 67350773. Dalība informatīvajos semināros ir bez maksas.

Ukrainas izdevniecība Ранок piedāvā mācību materiālus bez maksas

Навчальні матеріали видавництва "Ранок" українською мовою у вільному доступі

iZvaigzne mācību materiālu instalēšana un lietošana – biežāk sastopamās problēmas un to risinājumi

Sakarā ar tehnoloģiju straujo attīstību un maiņu Apgāds Zvaigzne ABC mājaslapā vairs nepiedāvā iegādāties iZvaigzne mācību materiālus CD, DVD un lejupielādes formātā. Tomēr tiem klientiem, kuri joprojām izmanto iepriekš iegādātos materiālus minētajos formātos, piedāvājam pamācību, kurā aplūkotas iespējamās problēmas un to risinājumi.

Zvaigzne ABC tiešsaistes mācību materiāls “Kл@ссно!” iegūst BELMA žūrijas speciālbalvu!

Priecājamies paziņot, ka 2021. gada 20. oktobrī BELMA (Best European Learning Materials Awards jeb Eiropas labāko mācību materiālu balvas) ceremonijā, kas katru gadu notiek Frankfurtes grāmatu izstādes laikā, žūrijas speciālbalvu saņēma Rīgas 93. vidusskolas krievu valodas skolotājas Nonnas Gživačas radītais tiešsaistes mācību materiāls “Kл@ссно!”, kas sagatavots un publicēts apgādā Zvaigzne ABC.

Video: par jaunajiem mācību līdzekļiem kompetenču pieejā

Par Apgāda Zvaigzne ABC jaunajiem mācību līdzekļiem kompetenču pieejā informē Inese Auziņa, Skolu informācijas centra vadītāja un Sabīne Trēde, Interaktīvo mācību materiālu redaktore.