Apraksts

Noklausies fragmentu un izmēģini darba lapas šeit!

Ar Raiņa sirsnīgajiem bērnu dzejoļiem nu jau uzaugušas ne tikai mūsu vecāku, bet arī vecvecāku paaudzes. Katram labi pazīstami ir dzejoļi par saplēsto krūzi un mazo brālīti ar vareno balsi, par četrgadīgās Ritiņas dzimšanas dienu un grāmatu, kura “visu izteic bez mēles”. Noteikti katrs no mums varētu nosaukt arī savu iemīļotāko Raiņa bērnu dzejoli. 

Audiogrāmatā iekļautie dzejoļi iedalīti trīs nosacītās grupās – par bērniem un viņu darbiem un nedarbiem “Visi lec, visi dzied”, par dažādiem dzīvniekiem “Gotiņas mauroja, vērsītis māva” un par norisēm dabā “No kalna lejā pērkons kāpj”. Katrai nodaļai pievienota vārdnīca, kurā var ieskatīties, ja kāda vārda nozīme nav saprotama.

Atsevišķā nodaļā apkopotas arī 10 izdrukājamas darba lapas – katra no tām tematiski saistīta ar kādu audiogrāmatā dzirdamu dzejoli. Darba lapu iespējams saglabāt datorā un izdrukāt. Darbojoties ar uzdevumu, vienlaikus iespējams arī atbilstošo dzejoli noklausīties.

Klausieties dzejoļus mājās, parkā vai automašīnā, jo viss, kas nepieciešams, ir viedtālrunis, planšetdators vai dators ar interneta pieslēgumu!

Audiogrāmata paredzēta izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis.

Sistēmas prasības
Datoriem: Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.
Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome; Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome; Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome. Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.

Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem