Apraksts

Noklausies fragmentu šeit!

Kā vislabāk atklāt lielās pasaules noslēpumus? Kopā ar Snīpulīti, kurš savus piedzīvojumus stāsta rakstnieces Lauras Vinogradovas balsī!

Šī audiogrāmata iepriecinās gan mazos, gan lielos klausītājus, jo autore Laura Vinogradova sirsnīgi un mierpilni atklāj mazā Snīpulīša pieaugšanas un pasaules iepazīšanas ceļu, aicinot atcerēties, ka reizēm visbrīnišķīgākie notikumi atgadās tepat pie namdurvīm. Audiogrāmatu papildina mākslinieces Unas Leitānes ilustrācijas.

Klausieties stāstus mājās, parkā vai automašīnā, jo viss, kas nepieciešams, ir viedtālrunis, planšetdators vai dators ar interneta pieslēgumu!

Audiogrāmata paredzēta izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis.

Sistēmas prasības
Datoriem: Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.
Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome; Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome; Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome. Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.

Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem