Apraksts

Kā vislabāk atklāt lielās pasaules noslēpumus? Kopā ar Snīpulīti, kurš savus piedzīvojumus stāsta rakstnieces Lauras Vinogradovas balsī!

Šī audiogrāmata iepriecinās gan mazos, gan lielos klausītājus, jo autore Laura Vinogradova sirsnīgi un mierpilni atklāj mazā Snīpulīša pieaugšanas un pasaules iepazīšanas ceļu, aicinot atcerēties, ka reizēm visbrīnišķīgākie notikumi atgadās tepat pie namdurvīm. Audiogrāmatu papildina mākslinieces Unas Leitānes ilustrācijas.

Klausieties stāstus mājās, parkā vai automašīnā, jo viss, kas nepieciešams, ir viedtālrunis, planšetdators vai dators ar interneta pieslēgumu!

 

Audiogrāmata paredzēta izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis.

Sistēmas minimālās prasības
Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS 7 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Safari); Android 4.4.2 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Google Chrome); Windows 10 Home vai jaunāka operētājsistēma ar pārlūku Google Chrome.
Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.
Datoriem: Apple Safari 7 vai jaunāks; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas.
Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem