Apraksts

Krājumā apkopotas dažādas pasakas par jocīgiem un asprātīgiem atgadījumiem. Vai tu spētu stāties pretim velnam un zinātu, kā uzsviest akmeni tik augstu, ka tas vairs nekrīt zemē? Vai savā attapībā varētu sacensties ar sīkstulīgu saimnieku vai pašu velnu? Vai esi dzirdējis tik neticamus melus, ka šķiet pat īsti? Klausoties šīs pasakas, uzzināsi arī, kāpēc kaķis  mazgā muti pēc brokastīm, nevis pirms tām, un kā cilvēki sākuši ēst kartupeļus. Kopā trīspadsmit pasakas par cilvēku attapību, veiklību, arī muļķību. Patiks gan lieliem, gan maziem!

Klausieties pasakas mājās, parkā vai automašīnā, jo viss, kas nepieciešams, ir viedtālrunis, planšetdators vai dators ar interneta pieslēgumu!

 

Audiogrāmata paredzēta izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis.

Sistēmas minimālās prasības
Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS 7 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Safari); Android 4.4.2 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Google Chrome); Windows 10 Home vai jaunāka operētājsistēma ar pārlūku Google Chrome.
Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.
Datoriem: Apple Safari 7 vai jaunāks; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas.
Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem