Apraksts

Noklausies fragmentu šeit!

Krājumā apkopotas dažādas pasakas par jocīgiem un asprātīgiem atgadījumiem. Vai tu spētu stāties pretim velnam un zinātu, kā uzsviest akmeni tik augstu, ka tas vairs nekrīt zemē? Vai savā attapībā varētu sacensties ar sīkstulīgu saimnieku vai pašu velnu? Vai esi dzirdējis tik neticamus melus, ka šķiet pat īsti? Klausoties šīs pasakas, uzzināsi arī, kāpēc kaķis  mazgā muti pēc brokastīm, nevis pirms tām, un kā cilvēki sākuši ēst kartupeļus. Kopā trīspadsmit pasakas par cilvēku attapību, veiklību, arī muļķību. Patiks gan lieliem, gan maziem!

Klausieties pasakas mājās, parkā vai automašīnā, jo viss, kas nepieciešams, ir viedtālrunis, planšetdators vai dators ar interneta pieslēgumu!

Audiogrāmata paredzēta izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis.

Sistēmas prasības
Datoriem: Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.
Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome; Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome; Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome. Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.

Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem