Apraksts

Izmēģiniet šeit!

Rakstnieces Lauras Vinogradovas stāstu krājuma “Mežpasakas. Par Zalktēnu un stirnu meitenēm” varoņi atdzīvojas un runā pašas autores balsī! Noklausieties, kā skaistais, veiklais Zalktēns ar Vecā Āpša palīdzību saņem atklāsmi par to, ka spēj paveikt neskaitāmas lietas tieši tāpēc, ka ir čūskulēns – rāpulis –, nevis četrkājainis vai divkājainis, savukārt stirnu meitenes Luīze un Mūna izdibina, ka par dejotprasmi būtiskāka ir spēja piedot un ka Mīlestībai nav noteikumu un ierobežojumu. Arī audiogrāmatu papildina mākslinieces Ievas Ozolas oriģinālie zīmējumi, kas klausītājiem ļaus iztēloties meža iemītnieku dzīvi.

Klausieties stāstus mājās, parkā vai automašīnā, jo viss, kas nepieciešams, ir viedtālrunis, planšetdators vai dators ar interneta pieslēgumu!

 

Audiogrāmata paredzēta izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis.

Sistēmas minimālās prasības
Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS 7 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Safari); Android 4.4.2 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Google Chrome); Windows 10 Home vai jaunāka operētājsistēma ar pārlūku Google Chrome.
Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.
Datoriem: Apple Safari 7 vai jaunāks; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas.
Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem