Apraksts

Izmēģiniet šeit!

Koko un Riko ir divi žurkulēni, kurus lieli un mazi lasītāji pazīst jau vairākus gadus gan drukāto grāmatu lappusēs, gan e-grāmatu ekrānos, gan pat no teātra skatuves notikumiem. Ir laiks uzzināt, ka Koko un Riko prot runāt arī autores Evijas Gulbes balsī!

Noklausieties asprātīgās un pamācošās pasaciņas! Šie ir stāsti ne tikai par piedzīvojumiem un nedarbiem, jokiem un asprātībām, kas pavada abu žurkulēnu ikdienu, bet arī par vērtīgām dzīves mācībām. Audiogrāmatu papildina sirsnīgās un mīlīgās ilustrācijas, kuru autore ir Linda Lošina.

Klausieties stāstus mājās, parkā vai automašīnā, jo viss, kas nepieciešams, ir viedtālrunis, planšetdators vai dators ar interneta pieslēgumu!

 

Audiogrāmata paredzēta izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis.

Sistēmas minimālās prasības
Planšetdatoriem un viedtālruņiem:
Apple iOS 7 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Safari); Android 4.4.2 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Google Chrome); Windows 10 Home vai jaunāka operētājsistēma ar pārlūku Google Chrome.
Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.
Datoriem:
Apple Safari 7 vai jaunāks; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas.
Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem