Apraksts

Noklausies fragmentu šeit!

Vai zinājāt, ka Dzintars Tilaks prot runāt savas grāmatas “Papus Tru” varoņu balsīs? Kas ir Papus Tru un kāpēc šis trusis ir tik neparasts? Klausoties Papus Tru stāstu, ko ierunājis pats autors, uzzināsim par aizraujošajiem piedzīvojumiem, kuros piedalījies trusis, kā arī mācībām, ko tie snieguši. 

"Man ir pierādījumi, pat fotogrāfijas, ka tā visa ir īstenība! Protams, ne jau pilnīgi viss mats matā ir bijis tā, kā aprakstīts grāmatā. Lai veidotos aizraujošs stāsts, es, būdams rakstnieks, iztēlojos un papildināju zināmos faktus," saka grāmatas autors Dzintars Tilaks.

Audiogrāmatā izmantotas autora ilustrācijas.

Klausieties stāstu mājās, parkā vai automašīnā, jo viss, kas nepieciešams, ir viedtālrunis, planšetdators vai dators ar interneta pieslēgumu!

Audiogrāmata paredzēta izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis.

Sistēmas prasības
Datoriem: Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.
Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome; Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome; Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome. Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.

Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem