Apraksts

Mācoties tikai 15 minūtes dienā, jūs drīz vien spēsiet droši un pārliecināti runāt angliski un saprast angļu valodā teikto.
Grāmatu veido 12 tematiskās nodaļas, kas sadalītas piecās 15 minūšu ikdienas nodarbībās. Tikai 12 nedēļās būsiet apguvuši pilnu mācību kursu. Grāmatas beigās atradīsiet angļu ēdienkartes ceļvedi, kā arī latviešu–angļu un angļu–latviešu vārdnīcu.

Šīs grāmatas mācību materiāli ir papildināti ar audioierakstu, kas pieejams, izmantojot bezmaksas mobilo lietotni. Šī lietotne nodrošina iespēju arī pašam ierakstīt tekstu un pēc tam noklausīties, kā tas skan kopā ar dzimtās valodas lietotāju runāto.
Veiksmīgi izvēlētais ilustratīvais materiāls mācīšanos padara vieglu, interesantu un aizraujošu. Nekādu rakstu darbu un mājas uzdevumu! Lai pārbaudītu, ko esat iemācījies, ar vāka atloku aizklājiet vingrinājumu atbildes.

Šī grāmata jums palīdzēs īsā laikā apgūt valodas pamatus vai atsvaidzināt jau esošās angļu valodas zināšanas.

No angļu valodas tulkojusi Rita Ruduša.


Audio lietotne
Šīs grāmatas mācību materiāli ir papildināti ar audioierakstu, kas pieejams, izmantojot bezmaksas lietotni DK 15 Minute Language Course. Tā nodrošina iespēju ne tikai klausīties ierakstā dzimtās valodas (attiecīgi angļu vai vācu valodas) lietotāja runāto, bet arī pašam veikt savu ierakstu, to noklausīties, salīdzināt ar lietotnē doto vai veidot dialogus, izmantojot lietotnes ierakstus.

Šo lietotni var lejupielādēt planšetdatorā vai viedtālrunī no lietotņu krātuves Google Play vai App Store. Lai lietotne darbotos, izvēlnē “Iestatījumi” (Settings) latviešu valodai jābūt iestatītai kā jūsu viedtālruņa vai planšetdatora sistēmas valodai (“Valoda”) un attiecīgi ‘Latvija’ jāiestata kā tālruņa “Reģions”. Savukārt Apple viedierīcēs, kurās latviešu valodu nav iespējams iestatīt kā sistēmas valodu, izvēlnē Settings (“Iestatījumi”) jāatver sadaļa General, kur tālāk jāizvēlas sadaļa Language&Region, bet tajā savukārt sadaļā Preferred Language Order jāiestata latviešu valoda kā pirmā izvēle, tāpat arī ‘Latvija’ jāiestata kā tālruņa Region (“Reģions”).

Minimālās sistēmas prasības planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS jaunākā un četras iepriekšējās operētājsistēmas versijas; Android versijas, sākot no 4.4. versijas.
Ļoti maziem ekrāniem var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu. Sīkdatnēm jābūt atļautām, tāpat arī jāatļauj lietotnei piekļūt multivides saturam un veikt audioierakstu.

Iesaki draugiem