Apraksts

Tiešsaistes testi fizikā 11. klasei. Komplekts

Šis materiāls ir paredzēts izmantošanai datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī tiešsaistes platformā Māconis. Lai uzzinātu vairāk par šo platformu, klikšķini šeit!

Materiāls atbilst valsts vispārējās vidējās izglītības standartam (MK noteikumi Nr. 416).

Viens no Latvijas centralizēto eksāmenu fizikā veidotājiem Austris Cābelis un ilggadējā RTU sagatavošanās kursu fizikā vadītāja Loreta Juškaite izveidojuši apjomīgu testu krājumu fizikā vidusskolēniem un augstskolu reflektantiem – “Tiešsaistes testi fizikā 11. klasei. Komplekts”. Komplektā ir seši tematiski testu krājumi (katru no tiem iespējams iegādāties arī atsevišķi – sk. saites turpmāk) un testu izlase.
I Gāzu likumi
II Siltums un darbs
III Vielu siltuma īpašības
IV Elektrostatika
V Līdzstrāva
VI Elektromagnētisms
VII Testu izlase

Katrā tematiskajā krājumā iekļauts arī kopsavilkuma tests, kas satur atlasītus jautājumus no visiem šī krājuma testiem. Savukārt nodaļā “Testu izlase” apkopoti visi tematiskie kopsavilkuma testi, lai ērti un vienuviet varētu pārbaudīt zināšanas par visu 11. klases fizikas kursu.

Pēc katra jautājuma testā lietotājs saņem informāciju par pareizu vai nepareizu atbildi un norādi uz to, kura atbilde ir pareizā. Katru testu iespējams atstatīt un pildīt vēlreiz. Ja materiāls tiek izmantots skolotāja vadībā, skolotājs var sekot līdzi skolēna veikumam, aplūkot skolēna atbildes un novērtēt tās.

Šo materiālu priekšrocība – iespēja mācīties jebkurā vietā, kur pieejams internets.

Sistēmas prasības
Datoriem: Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.
Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome; Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome; Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome. Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.
Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem