Apraksts

Pārbaudi savas fizikas zināšanas tiešsaistē, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai datoru!

Šis materiāls ir paredzēts izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis. Lai uzzinātu vairāk par šo platformu, klikšķini šeit!  

Materiāls atbilst valsts vispārējās vidējās izglītības standartam (MK noteikumi Nr. 416).

Viens no Latvijas centralizēto eksāmenu fizikā veidotājiem Austris Cābelis un RTU sagatavošanas kursu fizikā vadītāja Loreta Juškaite izveidojuši apjomīgu tiešsaistes testu krājumu fizikā vidusskolēniem un augstskolu reflektantiem, kas apkopots sērijā "Tiešsaistes testi fizikā 11. klasei". Sērijas materiālus var izmantot gan individuāli, gan mācību darbā klasē.

Katram 11. klases kursā apskatītajam tematam atbilst atsevišķs sērijas "Tiešsaistes testi fizikā 11. klasei" materiāls. Materiālā "Siltums un darbs" iekļauti testi "Siltuma daudzums un īpatnējā siltumietilpība", "Siltuma izplatīšanās veidi", "Siltuma daudzuma aprēķināšana", "Gāzes darbs. Grafiskais attēlojums", "Gāzes iekšējā enerģija", "Pirmais termodinamikas likums", "Siltuma mašīnas. Lietderības koeficients", kā arī viens kopsavilkuma tests, kas satur 10 nejauši izvēlētus jautājumus no šī temata testiem.

Šo materiālu priekšrocība - iespēja mācīties jebkurā vietā, kur pieejams internets. Izmanto to!

Sērijā vēl pieejami šādi materiāli.
I Gāzu likumi
III Vielu siltuma īpašības
IV Elektrostatika
V Līdzstrāva
VI Elektromagnētisms

Sistēmas prasības
Datoriem: Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.
Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome; Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome; Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome. Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.
Sīkdatnēm jābūt atļautām

https://likumi.lv/ta/id/309597-noteikumi-par-valsts-visparejas-videjas-izglitibas-standartu-un-visparejas-videjas-izglitibas-programmu-paraugiem

Iesaki draugiem