Apraksts

Konkursa “ Zvaigznes grāmata” laureātes Lindas Nemieras (dz. Dreimanes) jaunais, aizraujošais fantāzijas žanra romāns jauniešiem "Septiņi"

Atdzīvojas mīti...
Apkārt klaiņo dievi...
Varoņus izseko noslēpumainas būtnes...
...un tas viss notiek tepat – Rīgā!

Cilvēcei ir zināmas vairākas pasaules izcelšanās teorijas – mitoloģiskās, reliģiskās un arī sausi zinātniskās. Tomēr patiesība meklējama kaut kur starp visām.
Pasaule tika radīta septiņās dienās, bet vai tās Radītājs bija tikai viens? Un cik dienas un dievi ir nepieciešami, lai to atkal atdotu nebūtībai?
Nele Tarvida, jauna fotogrāfe no Rīgas, atklāj, ka skolas laikā apgūtās zināšanas par cilvēces un pasaules rašanos ir, maigi izsakoties, nedaudz maldinošas.
Kopā ar labāko draugu Zigmundu un noslēpumainu sargeņģeli meitene iesaistās bīstamās dievu spēlēs, kurās zaudētāju gaida iznīcība.
Neparasti un aizraujoši piedzīvojumi aizved draugus gan kaimiņzemē Igaunijā, gan Eiropas galvaspilsētās Parīzē un Vīnē, gan teiksmainajā Austrumu pērlē Stambulā.
Tomēr pasaules likteni izšķirs ne jau dievi...

Lasītāju atsauksmes par Lindas Nemieras (dz. Dreimanes) pirmo romānu "Vilcenes stāsts"

Interesanta un aizraujoša grāmata. Nebija tādu brīžu, kad kļūtu garlaicīgi, darbība risinās ļoti raiti. Saprātīgos daudzumos gan burvestības un maģija, gan mīlestība un zaudējumi. Noteikti patiks visiem Potera faniem.
Baiba

Es šo grāmatu izlasīju burtiski dienas laikā. Šī grāmata mani aizkustināja, es aizmirsu par visām savām likstām un lasīju... Esmu arī “Krēslas” fane, bet tā mani vairs neaizkustina tā kā šis stāsts. Vai Jūs, Linda, nebūtu ar mieru uzrakstīt stāsta turpinājumu?

Annija

Tā kā esmu Potera cienītāja, baidījos, ka saskatīšu pārāk daudz līdzīga, bet – nesaskatīju. Patiešām aizraujošs stāsts.
Laima

Lasīju šo grāmatu, braucot uz darbu, un tā aizrāvos, ka gandrīz aizbraucu atpakaļ uz mājām... Ir tik lieliski ļauties piedzīvojumu garam, ceļojot citās pasaulēs!
Marita

Burvīga grāmata! Beidzot mums Latvijā ir pašiem savi fantāzijas žanra autori!
Anda

Iesaki draugiem