Apraksts

4 nedēļu garumā fiksē savas emocijas, noskaidro garastāvokļa izmaiņu ierosinātājus un turpmāk dzīvo harmoniski

Vienkārša un terapeitiska pašizziņas metode ar iespēju katru dienu fiksēt savu enerģijas līmeni, gulēšanas un ēšanas paradumus, fiziskās aktivitātes un emocionālos stāvokļus.
Dienasgrāmatā iekļautas lappuses brīvai rakstīšanai ar jautājumiem, kas veicina pašizziņu, kā arī uz kognitīvi biheiviorālās terapijas principiem balstītas darba lapas, lai atklātu nepatīkamu sajūtu ierosinātājus jeb trigerus un bloķētas emocijas. Pašizziņas procesam var sekot, katras nedēļas noslēgumā atbildot uz kontroljautājumiem. Savukārt dienasgrāmatas beigās ir piedāvāts vispārējs mēneša garumā panāktā progresa novērtējums.

Dienasgrāmatas rakstīšana ir efektīvs pašizziņas un paškontroles līdzeklis, kas paver ceļu pozitīvām pārmaiņām. Tā palīdz, ja dzīvē traucē svārstīgs garastāvoklis vai neizprotamas emocijas, kā arī tad, ja nākas pārvarēt grūtības sarežģītās situācijās. Rakstot dienasgrāmatu, var daudz iemācīties, atgūt kontroli pār emocijām, mainīt nevēlamus ieradumus un restartēt domāšanu, lai turpmāk dzīvotu veselīgi un laimīgi.

Andrea Harna ir psihoterapeite, hipnoterapeite, intuitīvā dziedniece un kognitīvi biheiviorālās terapijas, apzinātības un emocionālās inteliģences eksperte. Viņa pieņem klientus praksē Austrumlondonā, savā darbā apvienojot Austrumu filozofiju un Rietumu zinātni.
Andrea ir populāro kāršu komplektu “Emociju kārtis”, “Sarežģītās emocijas” un The Mood Book autore.

No angļu valodas tulkojusi Ieva Zālīte, Marta Ābele.

Iesaki draugiem