Apraksts

Pārbaudi savas fizikas zināšanas tiešsaistē, izmantojot datoru, planšetdatoru vai viedtālruni!

Šis materiāls ir paredzēts izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis. Lai uzzinātu vairāk par šo platformu, klikšķini šeit!

Viens no Latvijas centralizēto eksāmenu fizikā veidotājiem Austris Cābelis un RTU sagatavošanas kursu fizikā vadītāja Loreta Juškaite izveidojuši apjomīgu tiešsaistes testu krājumu fizikā vidusskolēniem un augstskolu reflektantiem, kas apkopots sērijā “Tiešsaistes testi fizikā 12. klasei”. Sērijas materiālus var izmantot gan individuāli, gan mācību darbā klasē.

Katram 12. klases kursā apskatītajam tematam atbilst atsevišķs sērijas “Tiešsaistes testi fizikā 12. klasei” materiāls. Materiālā “Pasaules uzbūve ” iekļauti testi “Planētas un zvaigznes”, “Galaktikas un Visums”, “Daļiņas”, “Fundamentālās mijiedarbības”, kā arī viens kopsavilkuma tests, kas satur 10 nejauši izvēlētus jautājumus no šī temata testiem.

Šo materiālu priekšrocība – iespēja mācīties jebkurā vietā, kur pieejams internets. Izmanto to!

Sērijā vēl:

  • Maiņstrāva
  • Elektromagnētiskie viļņi
  • Ģeometriskā optika
  • Atoms un atoma kodols
  • Viļņu optika
  • Fotoefekts un spektri

 

Sistēmas minimālās prasības:

Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS 7 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Safari); Android 4.4.2 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Google Chrome); Windows 10 Home vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Microsoft Edge).
Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.

Datoriem: Microsoft Internet Explorer 9 vai jaunāks; Apple Safari 7 vai jaunāks; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un divas iepriekšējās versijas. Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem