Apraksts

Dons Migels Ruiss (Don Miguel Ruiz, 1952) ir uzaudzis Meksikas laukos dziednieku un šamaņu ģimenē, tad, modernās dzīves vilināts, devies projām no mājām un studējis medicīnu un ķirurģiju. Tikai pēc sastapšanās aci pret aci ar nāvi Migels aizrautīgi pievērsās senču zinību apguvei. Tolteku tradīcijā nagual – šamaņa – uzdevums ir palīdzēt cilvēkam atrast iekšējo brīvību. Ruiss tam ir veltījis visu dzīvi un izveidojis efektīvu personības attīstības mācību.

Grāmata "Četras vienošanās" ir kļuvusi par daudzās pasaules valodās tulkotu bestselleru. To lasot, šķiet, ka piedalies rituālā, kurā atgūsti veselumu, iekšēju spēku, prieku un mieru. Kļūt iekšēji brīvam – laimīgam – ir vienkārši, ja atsakies no ierobežojošiem aizspriedumiem un ievēro ČETRAS VIENOŠANĀS:
• negrēkot ar vārdiem,
• neko neuztvert personīgi,
• neveidot pieņēmumus,
• vienmēr visu darīt, cik labi vien iespējams.

"Pastāv tūkstošiem vienošanos, ko esi noslēdzis ar sevi, ar citiem ļaudīm, ar savu dzīves sapni, ar Dievu, sabiedrību, saviem vecākiem, dzīvesbiedru, bērniem. Taču vissvarīgākās ir tās vienošanās, ko esi noslēdzis pats ar sevi. Ar to palīdzību tu definē savu būtību, savas sajūtas, savas domas un uzvedību."
Dons Migels Ruiss

No angļu valodas tulkojusi Paula Prauliņa.

Iesaki draugiem