Apraksts

“Šajā – savā visslavenākajā – grāmatā Sadhguru izklāsta personīgo pieredzi un dziļās atklāsmes, kas pārveidojušas viņa paša dzīvi un apziņu. Vēl vairāk – viņš piedāvā praktizējamu personīgās pārveides programmu, kurā izmantotas arī jogas meistaru, viņa iedvesmotāju, viedās mācības.”
Sers Kens Robinsons, “Ne tikai ar prātu” autors

Cilvēks ir vissarežģītākais mehānisms uz šīs planētas un joga ir tā lietošanas instrukcija, uzskata jogs un mistiķis Sadhguru. Viņš nepieder nevienai reliģiskai tradīcijai, bet savā mācībā apvieno mūsdienu dzīvei nozīmīgākos klasiskās jogas aspektus.

Šīs aizraujošās un praktiskās grāmatas pamatā ir Sadhguru personiskā pieredze un piemēri no citu nozīmīgu jogu dzīves, kā arī jogas pamatpostulātu izklāsts un viegli veicami vingrinājumi, kas kopā veido viņa metodi "iekšējā inženierija".

Izmantojot senu gudrību, kas pasniegta mūsdienīgā izpildījumā, ikviens var kļūt par sava prieka un dzīves arhitektu.

“Iekšējā inženierija nav ne reliģija, ne filozofija, ne dogma, bet gan tehnoloģija labklājības iegūšanai. Tai nav jātic, tā tikai jāizmanto, jo tehnoloģija darbojas neatkarīgi ne no kā.»

SADHGURU DŽAGI VĀSUDEVS (Sadhguru Jaggi Vasudev) Savu dzīvi ir veltījis tam, lai palīdzētu cilvēkiem apzināties savu neierobežoto iekšējo potenciālu un izplatīt pasaulē pieņemšanas un harmonijas atmosfēru. Viņa lekcijas un semināri par iekšējo inženieriju ar ovācijām tikuši novērtēti nozīmīgākajās pasaules augstskolās, uzņēmumos un forumos.
Sadhguru ir nodibinājis labdarības organizāciju Isha, kurā darbojas vairāki miljoni brīvprātīgo visā pasaulē. Isha darbība aptver plaša mēroga humanitārus veselības, ekoloģijas un izglītības projektus, kā arī jogas apmācību.

Tulkotāja: Paula Prauliņa.

Grāmata sniedz gaišu un svaigu skatījumu uz jogas zināšanām formā, kas izklaidē, iedvesmo un sniedz daudz iemeslu būt priecīgam! Nav daudz cilvēku, kuri piedzīvojuši apgaismību, mazāk ir to, kuri grib par savu pieredzi stāstīt, un vēl mazāk to, kuri prot zināšanas nodot tālāk. Sadhguru nudien ir izdevies pacelt šo miglas plīvuru, vienkāršos vārdos aprakstot loģikas un dzīves brīnuma savstarpējo deju tā, lai lasītājs pats sajustu apskaidrības garšu.
Vismaz man autors sniedz kolosālu iedvesmu turpināt praktizēt jogu arī brīžos, kad motivācija to regulāri darīt ir nedaudz apsīkusi... Ir tam visam jēga, ir! Meklējiet, lasiet, priecājieties! Grāmata ir lieliska!
Dace Lorensa, praktizē jogu vairāk nekā 15 gadus, pasniedz 5 gadus

Iesaki draugiem