Apraksts

Klaudio A. Rivera (Claudio A. Rivera), ir RTU Rīgas Biznesa skolas asociētais profesors, bakalaura programmas direktors un pasniedzējs, GoBeyond līdzdibinātājs un izglītības politikas aktīvists. Klaudio ir dzimis un audzis Argentīnā, bet kopš 2004. gada dzīvo Latvijā. Klaudio ir absolvējis Rīgas Ekonomikas augstskolu, iegūstot MBA grādu uzņēmējdarbības vadībā, un Latvijas Universitātē ieguvis doktora grādu. Viņš ir lasījis lekcijas un vadījis seminārus Amerikā, Eiropā, Āzijā un Āfrikā.

Klaudio A. Rivera ir piecu grāmatu autors un līdzautors, daudzu rakstu autors, kas publicēti gan laikrakstos, gan zinātniskos izdevumos. Viņš daudz strādā nevalstisko organizāciju sektorā un kopā ar ģimeni ir izveidojis trīs nevalstiskās organizācijas sabiedrības attīstības jomā Itālijā, Argentīnā un Latvijā.

No spāņu valodas tulkojusi Marta Kaulakāne.


"Pirms ņem rokās šo grāmatu brīdi padomā, par ko Tu esi pateicīgs un kurus dzīves mirkļus izbaudi ar prieku. Esmu pārliecināts, ka pēc šī stāsta izlasīšanas tavs pateicību saraksts būs garāks!"
Pēteris Skudra, priesteris, radio “Marija Latvija” direktors

"Laikā, kad jautājumu ir vairāk nekā atbilžu, “Panākumu virsotnē” rāda gaismu sava dzīves ceļa rašanai. Grāmata, kas lika pamatīgi aizdomāties."
Kārlis Ozols, grāmatas “Kā gūt panākumus Latvijā” autors

"Ieraudzīt sevi pasaulē, kurā viss ir labi. Es dzīvoju skaistākajā vietā uz zemeslodes, ar mani kopā strādā profesionālākie un atsaucīgākie kolēģi, un piemājas kafejnīcā brokastis pasniedz laipnākā viesmīle. Izklausās pēc sapņa, vai ne? Un vēl jo vairāk pēc sapņa, jo iemesls, kāpēc ir tik labi, esmu es pati, kas šodien izvēlējās redzēt skaisto, dzirdēt labo un pateikt katram šodien satiktajam cilvēkam, kāpēc viņš ir īpašs. Paldies, Klaudio, par stāstu, kas liek pamosties no ikdienas aizņemtības, pierādot pašam savu svarīgumu, un novērtēt cilvēkus sev blakus."
Anita Gaile, personāla vadības un pārmaiņu vadības eksperte, biznesa trenere

Iesaki draugiem