Apraksts

Simona Ārnstede (Simona Ahrnstedt) ir šobrīd populārākā romantisku romānu rakstniece Zviedrijā. Viņa aizsākusi jaunu tradīciju mūsdienu zviedru literatūrā, kas strauji guvusi lasītāju simpātijas. Viņa raksta grāmatas sievietēm un par sievietēm un ir pārliecināta, ka tās pamanīs un iemīlēs visā pasaulē. Informācija par autori: simonaahrnstedt.se

KĀDAS MUĻĶĪGAS DERĪBAS... NOSLĒPUMS... UN SKANDALOZA MĪLAS DĒKA

1685. gads, baroka zelta periods. Grāfam Gabrielam Gripklū – vienam no Zviedrijas varenākajiem vīriem – ir skandaloza slava, un viņam nepiemīt nekādi sirdsapziņas pārmetumi, kas attiecas uz seksu, sievietēm un citām baudām. Tomēr arī viņam pienācis laiks domāt par ģimeni un pēcnācējiem. Un vasarā uz Vadenšērnu – skaistāko un greznāko pili Zviedrijā – tiek uzaicinātas vairākas augstdzimušas jaunavas.
Magdalēna Svērda, izglītota un temperamentīga, bet nabadzīga sieviete tiek lūgta būt par pavadoni kādai jaunai baronesei, kura ir viena no laimīgajām pretendentēm. Magdalēna iemieso visu, kas tik ļoti netīk Gabrielam, – asu mēli un neizteiksmīgu apģērbu. Savukārt Gabrielu raksturo viss, ko vīriešos nicina Magdalēna. Tomēr abu dzīves savijas straujā virpulī, kad slepenā vienošanās noved pie aizliegtas un kaislīgas mīlas dēkas...

No zviedru valodas tulkojusi Rute Lediņa.


Simonas Ārnstedes romāni iepriecina visdažādākos lasītājus. Tie piedāvā tīkamu iegremdēšanos vēsturē, tomēr romāna sižetā jauki saplūdināti gan seni, gan mūsdienīgi notikumi.
Diks Harisons, vēsturnieks

Mīlestības līkloči un kaisle, humors un dzīvesprieks savienojumā ar interesantiem varoņiem padarījuši šo romānu īpaši piemērotu 21. gadsimta lasītājiem.
Litteratur Magazinet

Pieķēros Simonas Ārnstedes romānam “Nepakļāvīgā”. Un nespēju atrauties, un nespēju beigt brīnīties, ka tā notika. Sižets “ievelk” stāstā un neatslābst, lai arī protams, tu sagaidi laimīgas beigas, kuras tieši tādas arī ir, kā šādai grāmatai pieklātos, tomēr nav ne jausmas, kā tieši līdz tām nonāks.
Ilze Lipska, blogere, par romānu “Nepakļāvīgā”

Ja vēlaties lasīt kaut ko vieglu, – šī ir lieliska grāmata. Romantiskajā literatūrā viduslaiki ir maz apcerēti, un man patīk vēsture. Šis romāns atgādināja Diānas Gabaldones “Svešzemnieci”, īpaši jau galvenie varoņi.
Linda, goodreads.com, par romānu “Izprecinātā”

Iesaki draugiem