Intervijas

Bargais vairs netenko! Kristīnes Ilziņas saruna ar dzejnieku un rakstnieku Rihardu Bargo

Rihards Bargais, dzejnieks un rakstnieks, divu dzejas grāmatu (“Mīļvārdiņi”, 2003 un “Labi”, 2005) un stāstu krājuma “Tenkas” (2012) autors. Tikko iznācis viņa romāns "Plikie rukši".

Dzīvespriecīgākais divdesmitā gadsimta vēsturnieks

Ar Jāni Lejiņu runājas Kristīne Ilziņa

Izdoma, kura robežojas ar realitāti. Īsa saruna ar Maiju Pohodņevu un Modri Pelsi

Intervija ar romāna "Naida simetrija" autoriem Maiju Pohodņevu un Modri Pelsi.

Latvietība turas ģimenēs. Kristīne Ilziņa jautā Rimantam Ziedonim

Intervija ar stāstu krājuma "Pastaiga" autoru Rimantu Ziedoni.

Arturs Nīmanis. Ar mūziku pirkstu galos

Tīrasiņu liepājnieks. Ar jūras vēju matos, sapņiem sirdī un mūziku pirkstgalos. Viņa lauciņš – elektroniskā mūzika. Meditatīvā, filozofiskā, meklējošā. Pāri Laikam ceļošā. Šos skaņdarbus klausoties, vienaldzīgo nav – patīk, ļoti patīk, saprot, nesaprot, noliedz. Ir, kam pāriet galvassāpes; uzsprāgst lieljaudas radošais lādiņš; dažs zemu lido pie savas automašīnas stūres. Klausies, un ar katru nākamo reizi atklāj ko jaunu...

Latvieši raksta. Caur grāmatām attīrīties. Inguna Bauere

Inguna Bauere ir rakstniece, kuras vārdu vislabāk būs iegaumējuši tie lasītāji, kam tuva mūsu zemes vēsture, jo savus romānus viņa velta galvenokārt 19. gadsimta personībām un notikumiem Latvijā. “Skolas Līze”, “Ede, Pumpura sieva”, “Līdz septītajai paaudzei”, “Lizete, dzejniekam lemtā”, “Piedod, Karolīne” un nule tiem pievienojas jaunākā romāna,“Ne zelts, bet putekļi” pirmā daļa,“Mācītājs un viņa dēls”.

Daži jautājumi rakstniekam Patrikam Rotfusam

Gaidot latviešu valodā iznākam pasaulslaveno Patrika Rotfusa romānu "Vēja vārds", izmantojām iespēju sazināties ar autoru un uzdot viņam dažus jautājumus. Lūk, rakstnieka domas par savu darbu, par fantāzijas žanru un arī par latviešu izdevumu! :)