Apraksts

No brīža, kad rītos atveram acis, līdz brīdim, kad vakaros aizmiegam, esam pakļauti bezgalīgai pierunāšanas un ietekmēšanas mēģinājumu straumei. Turklāt tie, kuri mūs cenšas ietekmēt, nevēlas, lai to pamanām.
Šī ir grāmata par ietekmi. No ietekmes izbēgt nav iespējams, tāpat kā nav iespējams neietekmēt citus. Ap mums ir milzum daudz lietu - mājas, koki, labas pusdienas, grāmatas, internets un kur nu vēl - citi cilvēki. Lai arī pašiem tā nebūt nešķiet, tas viss nemanāmi ietekmē mūsu domas, spriedumus un rīcību.
Henrika Fekseusa grāmata ir veidota kā aizraujošs dialogs ar lasītāju.
Tajā atklājas sensacionāli paņēmieni, ar kuriem tiek panākta mūsu pakļaušanās un... kurus varam izmantot, lai pakļautu citus.
Izmēģiniet Fekseusa piedāvātās metodes! Pārbaudiet, vai spējat ietekmēt citu cilvēku uzskatus!
"Ja zini, kādas metodes tiek lietotas, lai nemanāmi mēģinātu ietekmēt tavu izvēli - vai arī izdarīt kādu izvēli vispār, tu vari vieglāk tām pretoties. Tātad, ķeramies pie lietas - laipni lūgts savā zemapziņā! Tā ir vieta, kur notiek viss maģiskais."
Henriks Fekseuss

"Es ceru, ka spēšu tev kaut mazliet atdarīt acis, lai tu saprastu kā notiek cīņa par tavām smadzenēm. Vēlos, lai tu, izlasījis šo grāmatu, pamanītu, kad ar tevi cenšas manipulēt tev nepieņemamā veidā. Lai tu saprastu, kas ir iemesls tam, kāpēc pēkšņi pastiep roku pēc kādas preces veikalā. Vai arī, ka ne bez iemesla esi gatavs piekrist kādam noteiktam viedoklim. Šim iemeslam nav nekā kopīga ne ar tavu gaumi, ne uzskatiem, tas ir kāda cita pūliņu rezultāts. Un šis cits par katru cenu ir mēģinājis tevi piedabūt rīkoties tieši tā. Ja būsi iepazinies ar šo grāmatu, tev būs daudz vieglāk soli atkāpties un padomāt, vai tu patiesi vēlies šo lietu, vai tā patiesi ir tava doma. Iespējams, tu vienalga izlemsi, ka tas ir tieši tas, ko vēlies. Taču tad tu vismaz būsi izdarījis pats savu izvēli." Henriks Fekseuss

Henriks Fekseuss ir šobrīd spožākā zvaigzne komunikāciju un mentālo tehniku jomā Zviedrijā - sensacionāls lektors, psiholoģisks iluzionists un domu lasītājs, populāru TV šovu vadītājs un vairāku bestselleru autors.
Mēdz teikt, ka savu prasmju dēļ viņš ir bīstams cilvēks. Taču Henriks to noliedz. Viņš sevi raksturo kā miermīlīgu puisi, kam īpaši patīk cilvēki, kuri dara to, ko viņš vēlas. Henriks Fekseuss dzimis 1971. gada 29. septembrī un jau pusaudža gados aptvēris, ka ar maģijas palīdzību var kontrolēt cilvēku uzskatus un rīcību. Viņš apguvis komunikācijas un mentālās tehnikas - neirolingvistisko programmēšanu, hipnozi, aktiermākslu, maģiju un psiholoģiju, kā arī pētījis mediju un reklāmas ietekmi uz indivīdu.

Iesaki draugiem