Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Agrā jaunībā Dēzija un Sems bija kā traki viens pēc otra, bet pēc kādas neveiksmīgas ballītes viņu attiecības izjuka. Pieaugot nevienam no viņiem tā īsti nav līdz galam izdevies aizmirst notikušo.

Kopš tā laika pagājuši jau piecpadsmit gadi. Tagad Dēzija ir augsti kvalificēta drošības eksperte, kura strādā dažādos karstajos punktos un karadarbības zonās daudzviet pasaulē. Lai gan Dēzija ieņem vadošu amatu skarbā biznesā, kurā sievietes ir reti sastopamas, viņu vēl joprojām nomāc atmiņas par seno notikumu.

Semu visi uzskatīja par neveiksminieku. Pēc piedzīvotās nodevības viņa dzīves galvenais dzinulis ir bijusi vēlme sevi pierādīt, un tieši tā viņam deva spēku izveidot plašo viesnīcu impēriju. Kad Sems sāk saņemt nāves draudus, viņš nolemj nolīgt miesassargu, un te iejaucas liktenis, atkal krustojot Sema un Dēzijas ceļus... Ar vienu saskatīšanos ir pietiekami, lai abi saprastu, ar ko riskē, jo tagad uz spēles tiek likta sirds...

Simona Ārnstede ir diplomēta psiholoģe un populāra zviedru rakstniece, kuras sarakstītās grāmatas ierindojas starp bestselleriem daudzās pasaules valstīs. Viņa raksta grāmatas sievietēm un par sievietēm, un viņas provokatīvie un drosmīgie romānu sižeti, līdz ar aizraujošajiem personāžiem bagātina strauji augošo skandināvu sieviešu literatūras žanru.

No zviedru valodas tulkojusi Ieva Pudure.

Iesaki draugiem