Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books 

Rāmā senioru ciematā četri neparastu draudzību noslēguši pensionāri reizi nedēļā satiekas un izmeklē slepkavības, kuras policija nav spējusi atklāt.

Taču, kad nežēlīga slepkavība notiek pie viņu namdurvīm, Slepkavību klubs ceturtdienās negaidīti nokļūst savas pirmās īstās krimināllietas virpulī.

Lai gan Elizabetei, Džoisai, Ibrahīmam un Ronam jau ir pāri septiņdesmit, viņiem vēl ir dažs labs dūzis piedurknē...

Vai šis īpatnējais, taču superspējīgais pulciņš paspēs notvert slepkavu, kamēr vēl nav par vēlu?

“Absolūti apburoša un ļoti, ļoti asprātīga grāmata... Tieši tas, ko varētu gaidīt, kad kriminālromānu rakstījis Ričards Osmans.”
Sāra Pinboro

Ričards Osmans (Richard Osman, dz. 1970) ir angļu rakstnieks, komediants, televīzijas producents un raidījumu vadītājs. “Slepkavību klubs ceturtdienās” ir viņa pirmais romāns, kas pasaulē pārdots jau miljonos eksemplāru.

No angļu valodas tulkojusi Māra Poļakova.


“Sirsnīgs, gudrs un asprātīgs brīdinājums nekad nenovērtēt par zemu vecos ļaudis.”
Vela Makdermida

“Īsti smieklīgs kriminālromāns Agatas Kristi labākajās tradīcijās.”
Araminta Hola

“Pieaugot līķu skaitam, kā arī tuvāk iepazīstot Džoisas, Ībrahima, Rona un Elizabetes dzīves līkločus un mīlas lietas, lasītājs neviļus kļūst par aizrautīgu līdzdalībnieku. Ļoti ceram šo pulciņu satikt drīz atkal!”
The Times, “Mēneša labākais kriminālromāns”

“Cik tonizējoša lasāmviela! Gardum gards ironisku joku, smeldzes, senioru nepakļāvības un negaidītu notikumu mikslis. Šim līdzīgu detektīvromānu man vēl nekad nebija gadījies lasīt. Tādus vajadzētu pārdot aptiekās.” 
Džeina Korija
 
“Brīnum valdzinošas darbojošās personas un ģeniāli izstrādāts sižets... Bieži attapos, ka jau sen bija laiks slēgt ārā gaismu, taču tik ļoti gribas izlasīt vēl vienu nodaļu!” 
Džeimss Osvalds
 
“Savā izcilajā debijas romānā Osmans miksē smieklus un slepkavības. Programmas nagla ir Osmana asprātīgais stils.”
Publishers Weekly 

Iesaki draugiem