Apraksts

“Atzīsim – trauksme vienkārši IR. Mājās, darbā, skolā. “Es esmu Boss” atklāj vienu no trauksmes šķautnēm – obsesīvi kompulsīvos traucējumus (OKT), kas cilvēkam rada bažīgus jautājumus (Vai aizslēdzu durvis?) vai prātā zīmē baisus scenārijus (Ja nu iekritīšu bedrē?), turklāt piedāvā veikt kādu rituālu, lai tas nenotiktu (vienreiz, divreiz... vai četrreiz, jo tas ir pāra skaitlis!). Pazīstami? OKT var būt izteikti un traucējoši vai “nemanāmi” iekļāvušies dzīves ritmā – šī grāmata palīdzēs tos atpazīt!”
ZANE ZUSTA

“Esmu bezgala priecīgs, ka Latvijā izdota pirmā bērniem un viņu vecākiem domātā grāmata par OKT, kas labi saprotamā veidā palīdz izskaidrot viņu grūtības un sniedz praktiskus instrumentus to veiksmīgai risināšanai. Esmu pārliecināts, ka šī grāmata var kļūt par būtisku atbalstu cīņā ar OKT, kā arī palīdzēt daudz plašākam lasītāju lokam labāk tikt galā ar bailēm.”
ŅIKITA BEZBORODOVS,
bērnu psihiatrs

“Kad savā praksē lasīju šo stāstu septiņgadīgam bērnam, viņš bija patiesi sajūsmināts, ka vēl kāds zina, kā viņš jūtas. Grāmata palīdzēja bērnam ieraudzīt, ka uzmācīgās domas nav viņš pats, ka trauksmi iespējams izturēt un pierast pie tās klātbūtnes. Grāmata var būt lielisks palīgs ne tikai vecākiem, bet arī profesionāļiem – psihologiem un pedagogiem, lai veicinātu bērnā prasmi izturēt un saprast trauksmi, uzlabojot mazā cilvēka ikdienas kvalitāti.”
GUNITA KLEINBERGA,
psiholoģe, KBT speciāliste

Zane Zusta ir vairāku Latvijā populāru grāmatu autore un raksta kā bērniem, tā pieaugušajiem. Viņas grāmatas “Ucipuci meklē mājas” un “Ucipuci domā ārpus kastes” guvušas bērnu atsaucību arī citur pasaulē. Pieaugušo literatūrā Zane Zusta fokusējas uz cilvēku psiholoģiju un ir radījusi dižpārdokļus “Tarakāni Manā galvā”, “Tarakāni Tavā galvā” un psiholoģisko romānu “Aiz durvīm”.

Iesaki draugiem