Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Skaistums izglāba viņai dzīvību un vienlaikus kļuva par viņas sodu.

Cilka Kleina ir tikai sešpadsmit gadus veca, kad 1942. gadā nonāk Aušvicas–Birkenavas koncentrācijas nometnē. Nometnes komandantam Švarchuberam iepatīkas Cilkas skaistie, garie mati, un viņš meiteni nošķir no pārējām ieslodzītajām. Cilka ātri saprot, ka viņai netīši piešķirtās privilēģijas nozīmē iespēju izdzīvot.

Pēc atbrīvošanas no nometnes krievi apsūdz Cilku par sadarbošanos ar ienaidnieku un nosūta uz Vorkutas gulaga nometni Sibīrijā. Būdama bez vainas un jau atkal ieslodzījumā, Cilka saskaras gan ar jauniem, gan jau pieredzētiem pārdzīvojumiem, kur katra diena ir cīņa par izdzīvošanu. Viņa sadraudzējas ar kādu ārsti un iemācās aprūpēt slimniekus, un šajos neiedomājamos apstākļos cenšas palīdzēt visiem spēkiem. Tad Cilka iepazīstas ar Aleksandru, un... izrādās, ka, par spīti visam, viņas sirdī vēl ir vieta arī patiesai mīlestībai.

Romāns “Cilkas ceļojums” ir kā pārliecinoša liecība cilvēka gribasspēkam. Tas aizkustinās jūs līdz asarām, tomēr vienlaikus arī pārsteigs un iedvesmos ar stāstu par kādas sievietes neapslāpējamo apņēmību izdzīvot.

Hetere Morisa ir dzimusi Jaunzēlandē un, kā pati atklāj savā mājaslapā, pirms viņa satika Lali Sokolovu, ir ieguvusi maģistra grādu Politikas zinātnē un mācījusies vairākos profesionālos scenāriju rakstības kursos. Viņas debijas romāns “Aušvicas tetovētājs” pirmo reizi tika publicēts 2018. gadā, un kopš tā laika tas pārdots daudzos miljonos eksemplāru. Vairāk informācijas: www.heathermorrisauthor.com

No angļu valodas tulkojusi Zane Rozenberga.


Stāsts par Cilkas neiedomājamo drosmi, saskaroties ar pašu lielāko ļaunumu, un viņas apņēmību izdzīvot par spīti visam paliks jūsu atmiņā vēl ilgi pēc šīs aizkustinošās grāmatas izlasīšanas.
Sunday Express

“Cilkas ceļojums” ir par ciešanām, grūtībām un izdzīvošanu, un – pats būtiskākais – par to, lai mēs to vienmēr atcerētos.
INewspaper

Aizkustinošs stāsts par kādas sievietes drosmi, stājoties pretī neiedomājamiem pārbaudījumiem.
Woman’s Weekly

Cilka ir reāla persona, un šī romāna galvenie fakti ir patiesi, tostarp arī tas, ka viņa, līdzīgi Lali, ieslodzījumā iepazina mīlestību. Šis ir stāsts par Cilku, kura izdzīvoja trīspadsmit gadus ellē. Hetere Morisa raksta par holokaustā iesaistīto cilvēciskumu, lai mēs nekad neaizmirstu notikušo.
www.nyjournalofbooks.com

Iesaki draugiem