Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Kamilu, trīsdesmit astoņus gadus vecu parīzieti, nepamet sajūta, ka dzīve, kāda tā ir, slēpj lietu patieso būtību, un viņa pastāvīgi jūtas nomākta. Viss, ko viņa vēlas, ir atgūt dzīvei jēgu un atkal just prieku.

Un tad Kamila likteņa sūtīta Skolotāja veidolā satiek rutinologu Klodu – Šons Konerijs à la française –, kurš viņu pārliecina, ka dzīvesprieks ir atgūstams. Ja Kamila uzdrīkstēsies nospiest restarta taustiņu un uzsākt pārmaiņu ceļu, viņa var kļūt par dzīves jēgas melnās jostas ieguvēju!

Grāmata “Tava otrā dzīve sākas tad, kad saproti, ka tev dota tikai viena” var kļūt par iedvesmas avotu un padomdevēju arī lasītājam, kurš uzdrošināsies sekot Kamilai.
Lai izdodas!

Rafaella Džordano ir franču rakstniece, gleznotāja, psiholoģe, radošuma veicināšanas koučs un vairāku pašpalīdzības un personiskās izaugsmes grāmatu autore.

No franču valodas tulkojusi Ilze Fogele.

Sirsnīgs, iedvesmojošs un universāls stāsts par kādas sievietes ceļu no ikdienas rutīnas, nomāktības un neapmierinātības pretī dzīvespriekam un piepildījumam. Ja jums patika grāmatas “Ēd, lūdzies, mīli”, “Laimes projekts” un “Lavandu istaba”, tad šis romāns ir domāts tieši jums!
Amazon.com

Romāns ikvienam, kuram šķiet, ka dzīve varētu būt citāda. Turklāt pēc grāmatas izlasīšanas tās vāku var izmantot kā iedvesmojošu plakātu uz rakstāmgalda...
Hello Giggles

Romāns, no kura nav iespējams atrauties, jo mēs taču visas kaut kādā ziņā līdzināmies Kamilai un labprāt darītu tāpat kā viņa. Vai pamēģināsim...?
Femme Actuelle, Francija

“Tava otrā dzīve sākas tad, kad saproti, ka tev dota tikai viena” ir romāns-mācība par to, kā atgūt dzīvesprieku un iemīlēt dzīvi. Mēs sakām: “Jā!”
Madame Figaro, Francija

Iesaki draugiem