Apraksts

Pārbaudi savas matemātikas zināšanas tiešsaistē, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai datoru!

Šis materiāls ir paredzēts izmantošanai jaunā tiešsaistes platformā Māconis. Lai uzzinātu vairāk par šo platformu, klikšķini šeit!

Materiāls atbilst valsts pamatizglītības standartam (MK noteikumi Nr. 747).

Edītes Teterovskas sastādītais testu krājums “Testi matemātikā 9. klasei”, kas jau vairākus gadus sekmīgi tiek izmantots mācību darbā, nu ir pieejams arī interaktīvā formātā “Tiešsaistes testi matemātikā 9. klasei”. Krājumā iekļauti 8 testi, katrs divos variantos. Visu testu uzbūve ir vienāda – tie satur 25 uzdevumus, no kuriem piecos jānovērtē apgalvojuma patiesums, piecos – jāizvēlas viens no četriem atbilžu variantiem, bet piecpadsmit ir aprēķinu uzdevumi. Risināšanas gaitā ir ērti izmantot materiālā iekļautās formulas, kas atbilst eksāmenā pieejamai formulu lapai.

Testi aptver visu pamatskolas matemātikas mācību saturu un tēmas izkārtotas jauktā secībā, tāpēc šis materiāls lieti noderēs visiem, kas vēlas pārbaudīt savas zināšanas, jo īpaši, gatavojoties valsts pārbaudes darbam patstāvīgi vai skolotāja vadībā.

Šo materiālu priekšrocība – iespēja mācīties jebkurā vietā, kur pieejams internets. Izmanto to!

Sistēmas minimālās prasības:

Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS 7 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Safari); Android 4.4.2 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Google Chrome); Windows 10 Home vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Microsoft Edge).
Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.

Datoriem: Microsoft Internet Explorer 9 vai jaunāks; Apple Safari 7 vai jaunāks; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un divas iepriekšējās versijas. Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Materiāls atbilst valsts pamatizglītības standartam (MK noteikumi Nr. 747).

Iesaki draugiem