Apraksts

Izmēģini šeit!

Pārbaudi savas fizikas zināšanas tiešsaistē, izmantojot datoru vai planšetdatoru!

Šis materiāls ir paredzēts izmantošanai jaunā tiešsaistes platformā MāconisLai uzzinātu vairāk par šo platformu, klikšķini šeit!

Materiāls atbilst valsts vispārējās vidējās izglītības standartam (MK noteikumi Nr. 416).

Viens no Latvijas centralizēto eksāmenu fizikā autoriem Austris Cābelis izveidojis apjomīgu krājumu ar tiešsaistes mācību uzdevumiem, testiem, uzdevumu risinājuma piemēriem, kā arī uzdevumiem pašpārbaudei, kas apkopoti sērijā “Atkārto vidusskolas fizikas kursu!”. Sērijas materiālus var izmantot gan individuāli, gan mācību darbā klasē. Materiāls ir izstrādāts tā, lai visērtāk to būtu lietot datorā vai planšetdatorā.

Tiešsaistes materiālā “Atoms un atoma kodols” īsi un kodolīgi aprakstīti ar atoma uzbūvi saistīti jēdzieni, kā arī piedāvāti dažādi uzdevumi zināšanu nostiprināšanai. Šī materiāla izziņas sadaļā var uzzināt par atoma uzbūvi, atoma kodola uzbūvi un radioaktivitāti. Uzdevumi un testi ļaus nostiprināt zināšanas par atomnumuru, masas skaitli un to maiņu radioaktīvajā sabrukšanā, daļiņu skaitu atomā, izotopiem, starojumu un tā noliekšanos elektriskajā un magnētiskajā laukā, alfa un bēta sabrukšanu un sabrukušo kodolu skaitu sekundē, kā arī radioaktīvā oglekļa metodi.

Šo materiālu priekšrocība – iespēja mācīties jebkurā vietā, kur pieejams internets. Izmanto to!

 

Sistēmas prasības
Datoriem: Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.
Planšetdatoriem: Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome; Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome; Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome.
Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem