Apraksts

Izmēģini šeit!

Ja bezdelīgas lido zemu, gaidāms lietus. Kā vēl var prognozēt laikapstākļus? Vai vēlies mainīt laikapstākļus un novērot, kā mainās arī saražotās elektroenerģijas daudzums? Vai zini, ko mēra ar barometru? Kas ir neatjaunojamie enerģijas avoti? Kāda naftai ir saistība ar krāsvielām un plastmasu? Kā veidojušies dažādi ieži? Kas ir skābais lietus? Vai vairāk ir pazemes vai virszemes saldūdens? Šis sērijā “Mazā interaktīvā enciklopēdija” izdotais disks “ZEME” ikvienam zinātkārajam interesentam ļaus uzzināt daudz aizraujoša par mūsu planētu, tās klimatu, iežiem, dabas resursiem un citiem jautājumiem dinamiskā un aizraujošā veidā – vērojot video un animācijas, izspēlējot interaktīvas spēles, pētot un veidojot dažādu procesu simulācijas, kā arī pildot daudzveidīgus uzdevumus. Un tas vēl nav viss – saņem papilduzdevumus par īpaši labu darbu! Materiālu veido šādi temati: “Zeme”, “Iežu veidošanās”, “Ūdens uz Zemes”, “Klimats” un “Dabas resursi”.

Šo interaktīvo enciklopēdiju sēriju veido atsevišķi temati, kas ir iekļauti Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātajā interaktīvajā mācību materiālā “Dabaszinības 5.-6. klasei 1. daļa” (Zvaigzne ABC, 2012).

Tehniskā specifikācija: 1 GHz Intel Pentium III vai līdzvērtīgs procesors; 512 MB RAM; ar DirectX 9 savietojama videokarte ar 128 MB pieejamu atmiņu; 600 MB vietas uz cietā diska; DVD lasītājs; Microsoft Windows 7, Vista, 2000 vai XP; Adobe Flash Player 8 vai jaunāks.

Vai esi gatavs? Ieslēdz datoru un – aiziet!

Iesaki draugiem