Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

“Naktstauriņš” ir jaunās, talantīgās rakstnieces Lauras Dreižes (1990) ceturtais romāns – un pirmais, kurā autore pievērsusies šausmu žanram.

Divdesmitgadīgās Robinas dzīve rit mierīgi, kaut gan par garlaicīgu to nevar saukt – darbs kriminālmeklēšanā piedāvā aizvien jaunus izaicinājumus, it īpaši tad, kad pilsētā parādās nezināms sērijslepkava, kurš uz katra sava upura ķermeņa ar asinīm uzzīmē naktstauriņu... Diemžēl Robinu arvien stiprāk moka neizturamas galvassāpes. Viņa vēl nezina, ka vizīte pie visparastākā ģimenes ārsta ieraus viņas dzīvi trakā virpulī, no kura izkļūt šķitīs neiespējami.
Vajāšanas, noziegumi, neizskaidrojami nelaimes gadījumi un gaišredzīgi sapņi liek meitenei arvien skaidrāk apjaust, ka dzīve nepavisam nav tāda, kādu Robina to redzējusi līdz šim. Ko viņa atklās par sevi un saviem vecākiem? Un vai noslēpumaino noziedznieku izdosies atrast?

Lauras Dreižes pirmie trīs fantāzijas romāni – “Pūķa dziesma”, “Nepabeigtais skūpsts” un “Laimes monitorings” – ieguva literārā konkursa “Zvaigznes grāmata” balvas; “Pūķa dziesma” – arī 2010. gada Bērnu žūrijas atzinību.

Laura Dreiže ir iedzīvinājusi fantāzijas žanru, kāds latviešu literatūrā nekad nav pastāvējis. Labs sākuma punkts citai paaudzei un citam laikam.
Guntis Berelis

Iesaki draugiem