Apraksts

“Satriecoša grāmata! Tā lika man smieties un smaidīt, un raudāt... tā spēs atdarīt katra lasītāja sirdi.” Alise Volkere, Pulicera prēmijas laureāte

Sirsnīgais un arī humora pilnais romāns “Suņa dzīves jēga” nav tikai kārtējais emocionālais stāsts par suņa dažādiem likteņiem. Tas lieliski raksturo cilvēku savstarpējās attiecības no suņa skatpunkta un apliecina nesaraujamās saites, kas vieno cilvēku un viņa labāko draugu. Aizkustinošais stāstījums pārliecina – mīlestība nekad nebeidzas, uzticamie draugi vienmēr ir kopā ar mums un katrai dzīvai būtnei uz zemes ir savs iemesls te būt.
Dzīvei ir jēga, saka suns, un dodas to meklēt, aicinot mūs visus pievienoties...

Viljams Brūss Kamerons (W. Bruce Cameron), dzimis 1960. gadā Mičiganā ASV, ir ārkārtīgi populārs humoristisku romānu un stāstu rakstnieks, aktīvs blogeris. Sirsnīgais romāns “Suņa dzīves jēga”, pirmoreiz izdots 2010. gadā, 49 nedēļas bija The New York Times bestselleru sarakstā, tam bijuši arī vairāki atkārtoti izdevumi.

No angļu valodas tulkojis Kristaps Bricis.


“Jūs raudājāt, izlasot grāmatu Mārlijs un es? Tad, pirms iekārtojaties, lai lasītu V. Brūsa Kamerona jauno grāmatu Suņa dzīves jēga. Romāns cilvēkiem, jums derētu sagatavot labi daudz mutautiņu. Kamerons, kurš jau sarakstījis divus bestsellerus, ir apguvis šo māku... Jā, jūs raudāsiet – bet jūs arī skaļi smiesieties.”
Žurnāls Cesar`s Way

“Romāns Suņa dzīves jēga ir visprecīzākais ieskats suņa prātā, kādu man jelkad nācies lasīt. Es to nevarēju nolikt malā un, kad biju pabeigusi, patiešām domāju, ka mans nesen mirušais suns sarunājas ar mani caur šo grāmatu. Triumfāli, nevainojami smalki, gudri un sirsnīgi. Šķiet, visu mūžu esmu gaidījusi šo grāmatu.”
Dina Zafiris, Animal Planet raidījuma Petfinder vadītāja

“Šī ir smalka, apburoša, fantastiska grāmata. Nekavējoties sarūpējiet sev romānu Suņa dzīves jēga – suņu literatūras kanona paraugu!”
Dankans Štrauss, NPR raidījuma Talking Animals vadītājs

“Šis stāsts ir patiesi aizkustinošs un liek saprast, cik nesaraujamas saites mūs vieno ar mīļotajiem draugiem – suņiem. Pēc grāmatas izlasīšanas sapratīsiet, cik ļoti suņi mūs mīl un cik daudz mīlestības mums būtu jāsniedz tiem pretī.”
The American Dog Magazine

“Jau gana grūti ir sarakstīt romānu cilvēka vārdā, bet sekmīgi izdarīt to ar stāstnieku – suni – tas patiesi ir varens veikums. Tas ir izdevies!... Nolieciet blakus mutautiņus (un savu suni) un lasiet, lai varbūt ne pirmo reizi uzzinātu, ka suņa dzīves jēga ir mīlēt cilvēkus un mācīt arī mums mīlēt bez nosacījumiem.”
Hudson Valley News

Iesaki draugiem