Apraksts

Deivids Servens-Šreibers (1961–2011), MD, PhD, ir bijis klīniskās psihiatrijas profesors Pitsburgas Universitātē, Integratīvās medicīnas centra dibinātājs un vadītājs. Viņš ir arī organizācijas “Ārsti bez robežām” ASV nodaļas līdzdibinātājs un vairāku grāmatu autors.
Šokējošas sagadīšanās dēļ 31 gada vecumā talantīgais neiropsihiatrs Dr. Servens-Šreibers atklāja, ka viņam ir nāvējošs galvas smadzeņu vēzis. Pēc tradicionālās terapijas slimība atkāpās, tomēr pēc kāda laika uzliesmoja atkal. Taču Dr. Servens-Šreibers bija īpašās cīņas pozīcijās: viņš bija ārsts un pētnieks un viņam bija pieejami simtiem jaunāko zinātnisko atklājumu un pētījumu par tradicionālajām un alternatīvajām vēža ārstēšanas un novēršanas metodēm.
“Anticancer. Pretvēža dzīvesveids” ir Dr. Servena-Šreibera mūža darbs. Tajā ir apkopota neatsverama pieredze onkoloģijā, ko autors guvis, uz vēzi raugoties gan pētnieka, gan ārsta, gan pacienta acīm, un kas viņam pašam ir palīdzējusi veiksmīgi cīnīties ar slimību un dzīvot pilnasinīgu dzīvi teju 20 gadu garumā. Šajā grāmatā Dr. Servens-Šreibers atklāj, kā visveiksmīgāk apvienot efektīvākās tradicionālās terapijas metodes ar alternatīvajiem ārstēšanas veidiem un diētu, lai uzlabotu sava organisma dabiskās aizsargspējas un uzvarētu vēzi vai — vēl labāk — vispār izvairītos no tā.
Šī grāmata, kas tulkota 36 valodās un izdota vairāk nekā 50 valstīs, ir palīdzējusi miljoniem cilvēku visā pasaulē. Tā sniedz jaunu zinātnisku skatījumu uz vēzi un cīņu ar to un būs atbalsts ikvienam – gan vēža pacientiem, kuri ir izjutuši bailes un vientulību, gan arī tiem, kuri vēlas uzlabot savu dzīvesveidu, lai izvairītos no šīs slimības un vienkārši baudītu dzīvi.

Izlasījuši grāmatu “Anticancer. Pretvēža dzīvesveids”, jūs zināsiet,
* kādi faktori ietekmē vēža attīstību,
* kā jārīkojas, lai nepieļautu vēža rašanos, un kas jādara, ja slimības mehānisms jau ir iedarbināts,
* kā izmantot sava organisma dabiskās aizsargspējas cīņai ar vēzi,
* kā pasargāt sevi no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes,
* kuri pārtikas produkti vislabāk darbojas pret vēzi,
* kā pārvarēt stresu, kurš var veicināt vēža attīstību.


“Rūpīgi veikts pētījums un viegli uztverama lasāmviela... Neaizstājams palīgs gan vēža pacientiem, gan arī visiem, kuri vēlas piekopt veselīgu dzīvesveidu, lai izvairītos no vēža.”
Dr. Rišārs Belvo, grāmatas “Foods That Fights Cancer” līdzautors

““Anticancer. Pretvēža dzīvesveids” aizpilda būtisku robu mūsu zināšanās par to, kā pacienti paši var parūpēties par sevi, papildinot tradicionālās terapijas metodes.”
Džons Mendelsons, MD, M. D. Andersona Vēža centra prezidents

Iesaki draugiem