Apraksts

Astoņas dienas pirms vasaras saulgriežiem Stounhendžā kāds vīrs tiek upurēts asinis stindzinošā rituālā mantijās tērptu sekotāju ielokā.
Pēc dažām stundām pazīstams zinātnieks, profesors Nateniels Čeiss izdara pašnāvību savā greznajā lauku muižā. Savam dēlam, jaunajam arheologam Gideonam Čeisam, viņš atstājis šifrētu vēstījumu.

Gideonam, sadarbojoties ar Viltšīras policijas pārstāvi Meganu Beikeri, izdodas atklāt slepenu biedrību, kas gadu tūkstošiem uzskata sevi par Stounhendžas sargātājiem. Tās jaunais, nežēlīgais, bet vienlaikus arī harismātiskais vadonis aizsācis šausminošos cilvēku upurēšanas rituālus, cerot atklāt svēto akmeņu noslēpumu.

Slepeni kodi, simboli, nerimstoši spraiga darbība, kas risinās vienā no pasaules mistiskākajām vietām – Stounhendžā, romānu “Stounhendžas mantojums” padara par patiesu konkurentu labākajiem Dena Brauna romāniem.

Sems Kristers (Sam Christer), angļu rakstnieks, strādājis par žurnālistu gan laikrakstos, gan televīzijā un vairākkārt saņēmis balvas un atzinību par savām publikācijām. “Stounhendžas mantojums” ir viņa pirmais spriedzes romāns, kura izdošanas tiesības nopirkuši izdevēji vairāk nekā trīsdesmit pasaules valstīs.

No angļu valodas tulkojusi Māra Poļakova.

Publikācijas

Iesaki draugiem