Apraksts

Vientuļa vidusskolniece, kura tikko pārcēlusies uz dzīvi svešā pilsētā...
Noslēpumains jauns vīrietis, kuram piemīt teju pārdabisks valdzinājums...
Mistiskas, neatklātas slepkavības tepat, blakus ielā... Biedējoši vēstījumi un neticamas sakritības...
Un nojausma, ka pasaule nav gluži tāda, kādu Odrija līdz šim iztēlojusies.

Izklausās pazīstami? Tomēr rakstnieces Stefānijas Meieres bestsellers “Krēsla” vēl nebija iekarojis Latvijas lasītāju sirdis, kad Laura Dreiže jau rakstīja savu sāgu par dramatisku mīlestību starp parastu meiteni un mītisku būtni no cilts, kura, kā izrādās, nemanāmi dzīvo tepat mums līdzās.
Kā risināsies Odrijas un noslēpumainā rakstnieka Lantisa Dešanela attiecības? Kāpēc apdraudēta ir līdz šim miermīlīgā līdzāspastāvēšana starp cilvēkiem un nemirstīgajiem? Vai šāda mīlestība vienmēr ir tikpat nenovēršama, cik bīstama? Un visbeidzot – ko ir vērts upurēt patiesu jūtu vārdā?
Uz šiem jautājumiem atbildes meklē latviešu vampīrsāgā “Nepabeigtais skūpsts”!

Franču filoloģijas studente Laura Dreiže (1990) dzīvo “uz robežas” starp Rīgu un Garkalnes novadu un teju visu brīvo laiku velta rakstīšanai. Stāstu un romānu tapšanu iedvesmo gan spilgti sapņi, gan iecienītu mūziķu skaņdarbi, gan pasaulē slaveni fantāzijas žanra darbi.
Jaunās autores debija rakstniecībā ir 2010. gadā izdotais fantāzijas romāns “Pūķa dziesma”, kas ieguva balvu konkursā Zvaigznes grāmata. Arī romāns “Nepabeigtais skūpsts” sarakstīts latviešu literatūrā vēl maz pārstāvētajā fantāzijas žanrā. It kā spēlējoties un brīvi veidojot parafrāzi par populāru romānu motīviem, rakstniece piedāvā savu versiju par, iespējams, šobrīd pasaulē visslavenāko fantāzijas žanra grāmatu...

Iesaki draugiem