Apraksts

“Mīļie vecāki!
Nekas pasaulē nav svarīgāks par jūsu bērniem. Es uzskatu to par pašsaprotamu, ka jūs bezgalīgi mīlat savus bērnus. Tomēr ar mīlestību vien nepietiek. Tad kas vēl ir svarīgs?
Šajā grāmatā sniegtas atbildes uz jums aktuāliem jautājumiem – gan par trīsgadnieku niķiem, rotaļām un veselīgu uzturu, gan par tīņu kabatas naudu, motivāciju un iesaistīšanu mājsaimniecības darbos. Jūs uzzināsiet, kam patiešām būs liela nozīme jūsu bērnu dzīvē un ko var atstāt pašplūsmā.
Izaudzināt bērnus – tas ir smags un nogurdinošs darbs, taču tas var sagādāt tikpat daudz prieka kā rezultāts. Ja spēsiet koncentrēt uzmanību uz to, kas tiešām ir svarīgs, un neiestigsiet sīkumos, tad pēc astoņpadsmit gadiem atklāsiet, ka esat izaudzinājuši brīnišķīgus cilvēkus, ar kuriem varat lepoties un kurus mīlēsiet visu mūžu.”
Ronija Džeja


Mēs visi vēlamies, lai mūsu bērni izaugtu gudri, pašapzinīgi un veiksmīgi, lai viņi būtu laimīgi un spētu darīt laimīgus arī citus. Protams, galvenais, kas bērniem nepieciešams, ir vecāku mīlestība, tomēr ar to vien nepietiek. Bērnu panākumi turpmākajā dzīvē lielā mērā ir atkarīgi no vecāku prasmes izmantot vislabāko audzināšanas taktiku. Lasiet un uzziniet,
• kā nostiprināt bērnu pašapziņu un iemācīt viņiem domāt patstāvīgi;
• cik svarīgi bērnu dzīvē ir brīnumi, un ko tiem nodara TV;
• kā pārvērst žagarus par burkāniem un kā izmantot burkānžagarus;
• kā atbrīvoties no fantāzijām par ideālo ģimeni un gudri lietot vārdiņu “nē”;
• kad izteikt uzslavu un kad – kritiku.

Šajā grāmatā apkopoti 10 likumi, kas jāievēro vecākiem, lai viņu bērni aizvadītu laimīgu bērnību, mierīgi pārdzīvotu trakulīgos pusaudža gadus un būtu gatavi droši iesoļot pieaugušo pasaulē.
Ronija Džeja ir trīs mazu bērnu māmiņa un audžumāte vēl trim tagad jau pieaugušiem bērniem. Ilgus gadus un ar lielu interesi viņa ir vērojusi izaugam daudzus bērnus, aptaujājusi pieaugušos, analizējusi savu pieredzi, un, lūk, kas no tā iznācis – praktiska, pozitīva un iedvesmojoša grāmata par bērnu audzināšanu. Tā padarīs jūsu dzīvi vieglāku, bet bērnu dzīvi – labāku.

Iesaki draugiem