Apraksts

“Ko man ēst?”, “Vai tad veselīgi var būt arī garšīgi?”, “Vai veselīgi ir superdārgi?”
Šie ir tie jautājumi, kas iedvesmojuši grāmatas autores – sertificētu fitnesa un uztura treneri Madaru Meieri un šefpavāri Montu Meieri – parādīt, kā veselīgi ēst ir garšīgi, vienkārši un ikvienam savās mājās iespējami gan ikdienā, gan svētkos. Grāmatas autores māca, kā pagatavot ēdienus, kas ķermenim sniedz enerģiju, nevis to atņem.
Šī grāmata ir kā gids, kas steidzīgajā ikdienā palīdz ar sulīgām, vienkāršām, daudzveidīgām un brīnišķīgām garšas buķetēm. Tavs ķermenis būs pabarots ne tikai ar gardām maltītēm, bet arī gūs visu nepieciešamo, lai tas varētu būt vesels, spēcīgs un tu būtu savā labākajā formā!

Par autorēm:
Madara Meiere ir sertificēta fitnesa un uztura trenere, kas no sirds tic, ka veselā miesā mīt vesels gars! Madara ir grāmatas “21 diena līdz veselīgam dzīvesveidam” autore, aplikācijas “Coach M” veidotāja, arī TV3 raidījuma “Ēd. Kusties. Baudi” vadītāja, ilgstoši līdzvadītāja StarFM rubrikai “Veselība kā dzīvesveids”. Pēdējos piecus gadus Madara vada lekcijas par veselīga dzīvesveida tēmu, kas nu jau plūst viņas asinīs. Viņa vairs nevar sevi iedomāties darot ko citu. Madara tic, ka nekad, NEKAD nav par vēlu sākt attiekties pret savu ķermeni ar cieņu.
Monta Meiere ir profesionāla šefpavāre, kas savu pieredzi guvusi restorānos“ 36 līnija”, Muus terase un Albatross. Pašlaik Monta vada banketu uzņēmumu “SIA Bunte” un meistarklases studijā “Viesistaba”.
Monta uzskata, ka ēdiens ir ne tikai degviela, lai mēs funkcionētu. Ēdiens ir māksla, ģimene, laiks kopā, sarunas un mīlestība. Ēdiens saved mūs kopā, liek kaut ko sajust, padomāt, reizēm varbūt pat pārsteigt un dot jaunas emocijas.

Autores par grāmatu:
“Mūsu kopīgā mīlestība pret svaigu, dzīvu un krāsainu ēdienu ir tas, kas jūtams viscaur grāmatai. Madaras zināšanas par uzturvērtību produktos un mana garšas izjūta kopā
dod iespējami vērtīgāko iznākumu.”

Iesaki draugiem