Apraksts

Grāmata “Pievilkšanās faktors” ir veltīta padziļinātai Pievilkšanās likuma darbības izpētei. Tā jums iemācīs kontrolēt un pilnvērtīgi izmantot savā labā Visuma spēkus.

Izlasot grāmatu “Pievilkšanās faktors”, jūs
• uzzināsiet, kā piesaistīt naudu;
• iemācīsieties izmantot Džo Vitāles 5 soļu formulu, lai pievilktu visu, ko vēlaties;
• apgūsiet vairākus ātrās piesaistīšanas veidus;
• atklāsiet jaunas patiesības par Pievilkšanās likumu;
• uzzināsiet, kāda ir atšķirība starp garīgiem un egoistiskiem mērķiem un kāpēc ir ļoti svarīgi to zināt, lai piesaistītu un paturētu vēlamo;
• uzzināsiet atbildes uz Džo Vitālem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Viens no ievērojamākajiem filmas un grāmatas The Secret līdzradītājiem Dr. Džo Vitāle ir kompāniju Hypnotic Marketing, Inc un Frontier Nutritional Research, Inc prezidents, daudzu pašpalīdzības bestselleru un audioprogrammu autors, pasaulslavens Pievilkšanās likuma praktizēšanas speciālists, kurš savu viedo padomu dēļ bieži tiek dēvēts par interneta Budu.
Džo kādreiz ir bijis bezpajumtnieks un dzīvojis lielā nabadzībā, bet tagad tiek uzskatīts par vienu no interneta mārketinga pionieriem un – tieši tā! – ir miljonārs, kurš cer kļūt par pirmo pasaules triljonāru.

“Džo Vitāle ir ne vien grāmatas The Secret līdz¬autors, bet arī viens no nedaudzajiem, kas pazīst un iedzīvina pievilkšanās procesu. Grāmatā “Pievilkšanās faktors” viņš parāda, kā piecos soļos sasniegt neierobežotu labklājību. Šī grāmata sniedz padomus, kā kontrolēt savu pārliecību un uz ko koncentrēt uzmanību, lai jūsu dzīve saskanētu ar sapņiem. Ja vienkārši darīsiet to, ko iesaka Džo, jūs radīsiet daudz lielāku pārticību, nekā šobrīd spējat iedomāties. “Pievilkšanās faktors” jums atklās to, ko nepavēstīja The Secret.”
Deivids Širmers, The Secret zvaigzne

No angļu valodas tulkojusi Daina Borovska.

Iesaki draugiem