Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Slaiduma kulta iespaidā cilvēki izmēģina dažādas modes diētas... un cieš neveiksmi. Kāpēc? Jo tās nav viņiem piemērotas.

Katram cilvēkam ir atšķirīga ķermeņa uzbūve, temperaments, vecums, fiziskās, profesionālās un sabiedriskās aktivitātes, garšas izjūta, iekšējais pulkstenis, pagātne, kultūra un arī sava – veģetāra, gaļas, bezglutēna, ierobežojoša, izsmalcināta vai junk food – “diēta”.

Grāmatā uzzināsiet, kā pielāgot diētu savai personībai un dzīvesstilam, lai saglabātu vai atgūtu veselību un labu augumu.

Izmēģiniet Dominikas Loro pieeju – uztveriet diētu kā baudas un labsajūtas meklējumus un iespēju izzināt sevi.

“Esmu centusies aptvert pēc iespējas vairāk aspektu, kas saistīti ar liekā svara rašanos: gan tos, kas saistīti ar uzturu, gan tos, kas sakņojas psiholoģijā un kultūrā. Dzīvojot Japānā jau vairāk nekā četrdesmit gadu, man ir bijis daudz laika apbrīnot japāņu māku izkopt slaidumu.”

Ēdiet maz, ēdiet skaisti un labā kompānijā! Mainiet ieradumus, lai liekais svars neatgrieztos!

DOMINIKA LORO (Dominique Loreau) ir franču esejiste, kura lielu mūža daļu aizvadījusi Japānā. Viņa ir daudzu dzīvesstila grāmatu autore. Latviešu valodā ir izdota grāmata “Vienkāršības māksla”. Dominikas Loro darbus caurauž atziņa par to, cik vienkāršība ir atbrīvojoša.

No franču valodas tulkojusi Marta Aiše.

Iesaki draugiem