Apraksts

Elga strādā observatorijā par šovu vadītāju, vislabprātāk atpūšas mežos un nekādiem māņiem netic. Tomēr pēc naksnīgas pastaigas pa purvu viņai no prāta neiziet kāds spokains, šķietami parasts nokaltis koks. Brīžiem liekas: tas viņu gluži vai vajā.
Savā darbavietā gatavojot šovu par senlatviešu debesu mītiem, Elga uzzina, ka folklora glabā daudz agrāk nezināma - stāstus, kas senčiem izskaidroja pasauli, simbolus, kas mierināja grūtībās...un brīdinājumus uzmanīties veļu valstības tuvumā.
Nav viegli tam visam noticēt, taču notikumi ap Elgu kļūst arvien baisāki, un nav vairs citas iespējas kā cerēt - folklorā būs atrodams arī glābiņš...

“Romānā “Zvaigžņu dārzi” savijas fantāzijas mirdzums, romantiskas notis un pirmatnējas šausmas – šī kombinācija ir izdevusies tik jaudīga, ka grāmatu nav iespējams nolikt, iekams visas uzdotās mīklas nav atminētas. Autore ar apbrīnojamu meistarību savij ikdienišķo un pārdabisko: tepat blakus atdzīvojas
no bērnības pazīstamas teikas, tautasdziesmās izrādās ierakstīti seni debesu noslēpumi, šķietami nevainīga rīcība izraisa baisas un tālejošas sekas. Sācies gluži nevainīgi, stāsts drīz aizved bīstamos dziļumos, kur valda cilvēkiem nezināmi likumi, – bet nezināšana, protams, neatbrīvo no atbildības...”
Laura Dreiže, rakstniece

Sandra Krūmiņa raksta stāstus kopš bērnības un pilnveidojusi savas prasmes Literārās akadēmijas prozas meistarklasēs. Ieguvusi maģistra grādu tulkošanā, bet paguvusi pastrādāt arī juvelierveikalā, skolā un observatorijā. Ceļo pa Latviju un rod iedvesmu, interesējoties par dabu, zinātni, kultūru un cilvēka dvēseli.

Iesaki draugiem